Barbie idealna kuchnia Mattel

  • Mattel
  • 887961626094
  • 3 dni
Wykonuj znakomite przepisy kulinarne z Barbie i jej kuchnia marzeń! Za pomocą pasty do modelowania w prasie, smacznych obiadów lub kolacji.

205.46 zł

-25%

275.50 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lalki Barbie to fenomen, który pamięta każdy z nas. Chłopcy i dziewczynki uwielbiają bawić się małymi istotami, które ożywają w trakcie emocjonujących przygód wykreowanych w dziecięcej wyobraźni. Duży wybór dostępnych na rynku modeli sprawia, że trudno jest wybrać ten dla dziecka najciekawszy. Sporą popularnością cieszą się nieco rozbudowane wersje, zawierające nie tylko lalki Barbie, ale także dodatkowe akcesoria. Firma Mattel proponuje zestaw Barbie idealna kuchnia, który urozmaici każdą zabawę!

Wykonuj znakomite przepisy kulinarne z Barbie i jej kuchnią marzeń! Za pomocą pasty do modelowania w prasie, smacznych obiadów lub kolacji.

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się lalka Barbie szefa kuchni, którą ubrano w specjalnie dobrany strój – kolorową bluzkę, spodnie i niezbędny w każdej kuchni fartuszek. Dodatkowo, do zestawu dołączono ponad dwadzieścia akcesoriów, które umożliwią Twojemu dziecku przygotowanie razem z Barbie najsmaczniejszego posiłku! W opakowaniu znajdują się meble i sprzęty do gotowania – nie zabrakło nawet kuchennego blatu, który jest przecież magicznym miejscem powstawania nowych potraw. Ponadto, producenci dołączyli masę plastyczną występująca w różnych kolorach – to z niej Twoja pociecha stworzy wymarzone potrawy i desery. Pod pokrywą od sprzętu kuchennego ukryto foremki, które wypełnione masą plastyczną, umożliwiają stworzenie warzyw, kanapek czy frytek. Absolutną wisienką na torcie jest uroczy piekarnik, w którym Barbie przygotuje każdą wymyśloną przez dzieci potrawę! Zestaw znakomicie sprawdzi się jako pochłaniacz dziecięcej uwagi. W połączeniu z pozostałymi propozycjami od firmy Mattel może natomiast stanowić wspaniałą podstawę do wspólnej zabawy w większej grupie maluchów.

Mattel znakomicie porusza się w świecie dziecięcych gier i zabaw, dogłębnie analizując potrzeby najmłodszych i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Głównym założeniem firmy jest połączenie zabawy z nauką a także rozwojem malucha. Poprzez zabawę dzieci rozwijają bowiem nie tylko zdolności motoryczne, ale także inteligencję emocjonalną. Uczą się nawiązywać nowe znajomości, poznają nieznane dotąd sytuacje społeczne i wymyślając pasjonujące przygody – rozwijają swoją wyobraźnię. Mattel doskonale zdaje sobie sprawę z ważnej roli, jaką odgrywają zabawki w rozwoju dziecka, dlatego też innowacyjne rozwiązania łączy ze wskazówkami ekspertów tworząc tym samym unikalne produkty towarzyszące maluchom przez niemal całe dzieciństwo!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Barbie idealna kuchnia Mattel

  • Producent: Mattel
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: GXP-647091
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961626094
  • EAN: 887961626094
  • Wymiary: 32x53x13 cm