Barbie. Karetka Mobilna klinika Mattel

  • Mattel
  • 887961628739
  • 4 dni
Karetka Barbie - Mobilna klinika Karetka Mobilna klinika Barbie z funkcją łatwej transformacji to zabawka 2 w 1: pojazd i zestaw do zabawy. Odpowiadaj na wezwania, wyruszając karetką! Po naciśnięciu przycisku włączą się światła i dźwięk syreny pogotowia. Po dotarciu na miejsce unieś dźwignię z tyłu...

249.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Interesujący świat klinik medycznych teraz może być elementem zabawy Twojego dziecka! Wyjątkowy zestaw dla lalek Barbie, Karetka Mobilna klinika to aż dwie zabawki w jednym! Pozwól, by pociecha przeniosła się do swojej wyobraźni i jeździła do pacjentów, jako kierowca karetki lub stała się lekarzem w profesjonalnej klinice medycznej! Wyjątkowy zestaw 2 w 1, czyli pojazd pogotowia ratunkowego i klinika medyczna, przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zabawka jest prawdziwym skarbem dla dzieci, które kochają świat szpitali i lekarzy! Wyposażona w automatyczny przycisk świateł oraz sygnału pogotowia karetka jest w stanie błyskawicznie zmienić się w pełni wyposażoną klinikę! Nawet 60 cm stworzonej przestrzeni do zabawy zapewnią dziecku godziny wspaniałej rozrywki! Po rozłożeniu zestaw wyposażony jest w trzy pomieszczenia: obok pracownika w wyposażonej recepcji, lalki Barbie mogą stać się pacjentami w poczekalni ze sklepem lub lekarzami w gabinecie. Każde ze stworzonych pomieszczeń wyposażone jest w inne akcesoria, takie jak mebelki, fotel zabiegowy, tablica do badania wzorku, kule, stetoskop, czy telewizor. Po złożeniu zestaw ponownie staje się karetką, wydającą dźwięki, jak prawdziwy pojazd ratunkowy!

  • Zestaw Karetka Mobilna klinika po rozłożeniu zajmuje około 60 cm.
  • W jego skład wchodzi pojazd pogotowia ratunkowego wydający dźwięki i sygnały świetlne oraz klinika z trzema pomieszczeniami i około 20 elementami do zabawy.
  • Z uwagi na dużą ilość drobnych elementów zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.
  • Lalki sprzedawane są oddzielnie.

Szczegóły - Barbie. Karetka Mobilna klinika Mattel

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt