Barbie Lalka Chelsea Kolorowa niespodzianka GTP53 p6 MATTEL

  • Mattel
  • 887961919646
  • 3 dni
Te zestawy z lalką Barbie® Color Reveal™ Chelsea™ Kolorowa niespodzianka kryją mnóstwo sekretów! W każdym jest urocza syrenka, ale jej prawdziwy wygląd pozostaje tajemnicą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić...

48.15 zł

Dodaj do schowka

Opis

Te zestawy z lalką Barbie® Color Reveal™ Chelsea™ Kolorowa niespodzianka kryją mnóstwo sekretów! W każdym jest urocza syrenka, ale jej prawdziwy wygląd pozostaje tajemnicą do ostatniej chwili. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkęniespodziankę Chelsea™ o metalicznym fi oletowym kolorze (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na fi oletowy, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej prawdziwy wygląd! Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i gorsetu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek.
Otwórz torebki, by znaleźć ozdobny doczepiany gorset, koronę i grzebień, który pasuje do płetwy. Użyj zimnej wody, aby zmienić kolor na twarzy i włosach lalki – tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy! Dodaj akcesoria i opowiadaj własne historyjki. Każda syrenka Chelsea™ ma niepowtarzalny wygląd.
Którą lalkę znajdziesz? Dzieci mogą zebrać inne lalki z linii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości zabawy! W zestawie jest syrenka Barbie® Color Reveal™ Chelsea™ Kolorowa niespodzianka z funkcją zmiany koloru, doczepiany gorset, korona i grzebień. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 16,0 cm
Głębokość 8,5 cm
Wiek 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Barbie Lalka Chelsea Kolorowa niespodzianka GTP53 p6 MATTEL

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: GTP53
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961919646
  • EAN: 887961919646