Barbie. Moje projekty

„Moje Projekty” to książka z nowej serii dress-up rozwijającej zdolności plastyczne, przygotowana specjalnie dla przyszłych projektantek i stylistek mody. Zawiera mnóstwo ciekawostek, porad i modowych sztuczek. Dodatkową atrakcję stanowią szkice, fantastyczne naklejki, plakaty, szablony oraz...
22,59 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,06 zł

Opis

„Moje Projekty” to książka z nowej serii dress-up rozwijającej zdolności plastyczne, przygotowana specjalnie dla przyszłych projektantek i stylistek mody. Zawiera mnóstwo ciekawostek, porad i modowych sztuczek. Dodatkową atrakcję stanowią szkice, fantastyczne naklejki, plakaty, szablony oraz arkusze z nadrukami. Ta pozycja zapewni każdej małej fance modowych stylizacji wspaniałą zabawę, stanowiąc jednocześnie doskonałe ćwiczenie rozwijające wyobraźnię.

Za treścią tytułu "Barbie. Moje projekty" stoi Opracowania Zbiorowe.

Książeczka pt. "Barbie. Moje projekty" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Barbie jest uwielbianą przez szkraby postacią. Najmłodsi z zainteresowaniem śledzą przygody tej postaci. Barbie podbija serca dzieci, świetnie wypełniając czas.

Książeczki dla dzieci w wieku 5-11 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Barbie. Moje projekty" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.