Barbie Ogródek Chelsea Mattel

Wykonuj prace w ogrodzie z Barbie. Za pomocą pasty do modelowania stwórz ogród marzeń Chelsy.

94.39 zł

-11%

105.72 zł

Dodaj do schowka

Opis

Urocza laleczka Chelsea zaprasza do zabawy i nauki ogrodnictwa. Wspólnie możecie wyhodować zdrowe i pyszne jabłuszka, marchewki i sałatę. A potem je sprzedać na straganiku z ekologicznymi uprawami.

Chelsea, czyli młodsza siostra słynnej Barbie, to wspaniała towarzyszka, z którą nie sposób się nudzić. Prócz laleczki, w zestawie znajduje się grządka, dzięki której możliwe są bardzo owocne plony! Kształt grządki przybrała bowiem specjalna praska, którą napełnia się masą plastyczną. Po pociągnięciu za zieloną dźwignię praski – na grządce pojawia się sałata i marchewka. Masa plastyczna, również stanowiąca część zestawu, może służyć też do wyhodowania owoców. Wystarczy umieścić masę w foremce-jabłonce, która wyczaruje piękne jabłka.

Do podlewania roślin przyda się konewka, do wykopywania warzyw – łopatka, a do zbioru jabłuszek – koszyk. Kto by pomyślał, że uprawa grządek to taka przyjemna zabawa!

Równie miłe może okazać się sprzedawanie wyhodowanych plonów na straganiku wyposażonym z kasę. Po tak wspaniałe okazy sałaty i marchwi z pewnością ustawi się długa kolejka chętnych! Każdy przecież chce odżywiać się zdrowo i wie jak ważne są witaminy w świeżych warzywach i owocach. Jak to dobrze, że uprawa warzyw i owoców z Chelsea jest możliwa przez cały rok! Być może to pierwszy krok w rozwijaniu pasji ogrodniczej. I przyjaźni z Chelsea, która posiada wiele zainteresowań, a także dodatków do kolekcji  wyprodukowanych przez  firmę Mattel. Markę, która spełnia marzenia kolejnego już pokolenia dziewczynek.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Barbie Ogródek Chelsea Mattel

  • Producent: Mattel
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: FRH75
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961626087
  • EAN: 887961626087