Barbie. Ubrania do kalkowania

Książka z dodatkami do projektowania: kreatywna zabawa dla fanek projektowania, zadania z wykorzystaniem naklejek oraz kalki, które ułatwiają wykonanie pięknych, efektownych projektów, nauka dekorowania strojów krok po kroku. Ilość stron: 16. Format: 205 x 270 mm. Oprawa: miękka.
9,32 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,18 zł

Opis

Książka z dodatkami do projektowania:

  • kreatywna zabawa dla fanek projektowania,
  • zadania z wykorzystaniem naklejek oraz kalki, które ułatwiają wykonanie pięknych, efektownych projektów,
  • nauka dekorowania strojów krok po kroku.

Ilość stron: 16.

Format: 205 x 270 mm.

Oprawa: miękka.

Opracowanie zbiorowe to autor tytułu "Barbie. Ubrania do kalkowania".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Barbie jest uwielbianym przez dzieci bohaterem. Najmłodsi z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Barbie podbija serca dzieci, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów również następne bajki z cyklu "Barbie".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Barbie. Ubrania do kalkowania" została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.