Barbie. Wycinanki. Tworzymy obrazki 3D

Książka ta to idealny pomysł na kreatywną zabawę rodzica z dzieckiem. Pierwszym etapem jest kolorowanie obrazków, zadanie dla dziecka, które potem rodzic wycina według wzoru. Poziom trudności poszczególnych zadań jest zróżnicowany, dzięki czemu część z nich dziecko może wykonać samodzielnie....
13,96 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,62 zł

Opis

Książka ta to idealny pomysł na kreatywną zabawę rodzica z dzieckiem.

Pierwszym etapem jest kolorowanie obrazków, zadanie dla dziecka, które potem rodzic wycina według wzoru. Poziom trudności poszczególnych zadań jest zróżnicowany, dzięki czemu część z nich dziecko może wykonać samodzielnie. Efektem twórczej pracy jest fantastyczna przestrzenna scenka. Taka forma zajęć plastycznych nie tylko rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka, ale też jest znakomitą okazją do doskonalenia zdolności manualnych.

Opracowania Zbiorowe jest autorem tytułu "Barbie. Wycinanki. Tworzymy obrazki 3D".

"Barbie. Wycinanki. Tworzymy obrazki 3D" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka składa się głównie z ilustracji oraz niedługich treści. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie bogate w ilustracje sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych dzieci. Obrazki rozbudzają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i rozbudzają kreatywność.

Barbie jest ulubionym bohaterem wielu szkrabó. Maluchy z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Barbie zapewnia dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też pozostałe części z cyklu "BARBIE".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Barbie. Wycinanki. Tworzymy obrazki 3D" opublikowało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz też inne publikacje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.