Barbie. Wyklejanki

Teresa i Renee wpadły dziś do Barbie w odwiedziny. Ciekawe o czym rozmawiają? Dowiesz się wszystkiego wyklejając scenki kolorowymi naklejkami wielokrotnego użytku.  Fantastyczna okazja do wspaniałej zabawy w towarzystwie najlepszych przyjaciółek! Książka z zadaniami i naklejkami zabawa z ulubionymi...
11,96 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,15 zł

Opis

Teresa i Renee wpadły dziś do Barbie w odwiedziny. Ciekawe o czym rozmawiają? Dowiesz się wszystkiego wyklejając scenki kolorowymi naklejkami wielokrotnego użytku.  Fantastyczna okazja do wspaniałej zabawy w towarzystwie najlepszych przyjaciółek!

Książka z zadaniami i naklejkami

  • zabawa z ulubionymi bohaterami
  • kolorowe scenki do uzupełniania naklejkami
  • ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej
  • 4 strony naklejek

Historyjka "Barbie. Wyklejanki" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Barbie. Wyklejanki" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Oto iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 4 lat, warto wręczać im napisane z myślą o nich książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup również inne części z serii "Wyklejanki".

Jest to dość krótka książka - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Barbie. Wyklejanki" została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.