Barbie. Zabawy z pupilami

Zabawa z ulubionymi bohaterami uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki mnóstwo akcji i humoru duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy
9,58 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,01 zł

Opis

Zabawa z ulubionymi bohaterami

  • uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki
  • mnóstwo akcji i humoru
  • duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy

Autorem historyjki "Barbie. Zabawy z pupilami" jest Opracowania Zbiorowe.

"Barbie. Zabawy z pupilami" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również następne bajki z serii "Mattel".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Barbie. Zabawy z pupilami została opublikowana przez Wydawnictwo AMEET. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.