Barbie. Zestaw książek z kredkami

Zestaw książeczek dla dzieci składa się z 4 książeczek do kolorowania z zadaniami oraz kompletu kredek. Doskonały na prezent!
7,10 * 15,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,52 zł

Opis

Zestaw książeczek dla dzieci składa się z 4 książeczek do kolorowania z zadaniami oraz kompletu kredek. Doskonały na prezent!

Opracowanie zbiorowe jest autorem historii "Barbie. Zestaw książek z kredkami".

"Barbie. Zestaw książek z kredkami" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Barbie jest ulubionym bohaterem wielu szkrabó. Najmłodsi z zainteresowaniem podążają za przygodami tej postaci. Barbie podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź też kolejne części z cyklu "Barbie".

"Barbie. Zestaw książek z kredkami" udostępniło Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.