Barbie Zrób to sama: Akwarelowe wzory Mattel

  • Mattel
  • 887961530803
Barbie Crayola - Tęczowe wzoryBarbie i Crayola pomogą młodym projektantkom mody puścić wodze fantazji dzięki zestawowi do dekorowania ubranek, który sprawi, że każdego dnia kreacje ich lalek będą wyglądały niepowtarzalnie!W zestawach BARBIE i CRAYOLA Zrób to sama: Akwarelowe wzory znajdują się...

55.10 zł

-30%

78.72 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Barbie Crayola - Tęczowe wzory
Barbie i Crayola pomogą młodym projektantkom mody puścić wodze fantazji dzięki zestawowi do dekorowania ubranek, który sprawi, że każdego dnia kreacje ich lalek będą wyglądały niepowtarzalnie!
W zestawach BARBIE i CRAYOLA Zrób to sama: Akwarelowe wzory znajdują się wszystkie potrzebne narzędzia i przybory, by zostać artystką i tworzyć wyjątkowe ubranka z charakterystycznym, wydrapanym efektem tęczy dla lalki Barbie (lalka sprzedawana osobno).
To prosta i niebrudząca zabawa! Wybierz jedno z trzech ubranek ze zmieniającego kolor materiału i nałóż je na formę ubraniową. Następnie, za pomocą markera Crayola narysuj wzór na czarnej tkaninie. Zobaczysz, jak w miarę rysowania kolor zaczyna się zmieniać, odkrywając fantastyczne tęczowe barwy ukryte pod zdrapanym motywem. Chcesz coś zmienić? Pomyliłaś się? A może masz ochotę wypróbować coś zupełnie innego? Użyj znajdującej się na końcu markera Crayola specjalnej gumki, aby przywrócić tkaninie pierwotny, czarny kolor i zacząć od nowa. Stwórz jeden styl, usuń go za pomocą gumki i zaprojektuj kolejny! Młode artystki mogą bez końca dawać upust swojej kreatywności!
Każdy zestaw zawiera trzy ubranka ze zmieniającego kolor materiału: spódniczkę, top i sukienkę, a także dodatkowy top z motywem inspirowanym popularnymi kredkami Crayola.

Młode projektantki z radością odkryją swoją nieograniczoną kreatywność i własny styl!
Lalka nie znajduje się w zestawie.
Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły - Barbie Zrób to sama: Akwarelowe wzory Mattel

  • Producent: Mattel
  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: GXP-623813
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961530803
  • EAN: 887961530803

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt