Basia. Bajki na dobranoc

Ulubienica wszystkich przedszkolaków tym razem zaprasza na "Bajki na dobranoc". Poznaj bajki idealne do wspólnego czytania przed snem. Opowieści o Basi i jej perypetiach wzruszą cię i rozbawią, a także ukołyszą do snu. Każdy z tekstów jest na tyle krótki, że nadaje się idealnie na wieczorną...

33.99 zł

-15%

39.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ulubienica wszystkich przedszkolaków tym razem zaprasza na "Bajki na dobranoc". Poznaj bajki idealne do wspólnego czytania przed snem. Opowieści o Basi i jej perypetiach wzruszą cię i rozbawią, a także ukołyszą do snu. Każdy z tekstów jest na tyle krótki, że nadaje się idealnie na wieczorną lekturę. W książce znajdziesz m.in. bajki: - O zaczarowanej poduszce - O niewidzialnym psie - O gwiezdnej krowie - O Krainie Żelków - O dziewczynce, która zmieniła się w niedźwiedzia - O gadającym drzewie i mieszkającej w nim sowie I kilkanaście innych, pięknych basiowych opowieści. Kolorowych snów!

"Basia. Bajki na dobranoc" to zbiór 24 bajek. Część z nich to zupełnie nowe teksty, pozostałe ukazywały się cyklicznie w magazynie dla rodziców "Mamo, to ja". Ta książka, to kolejne zaproszenie dla najmłodszych do basiowego świata. Miejsca pełnego pozytywnych emocji i wzruszeń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Basia. Bajki na dobranoc