Baśnie

  • 54384802581KS
  • 3 dni
Zbiór opowieści dedykowanych dzieciom i tym, którzy nie przestali wierzyć, że w odwiecznej walce dobra ze złem, dobro ostatecznie zwycięża.Losy bohaterów rozgrywają się w czarodziejskiej scenerii tajemniczych lasów, zaklętych krain i odległych miast. I chociaż różne są dzieje i postacie, to...

21.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zbiór opowieści dedykowanych dzieciom i tym, którzy nie przestali wierzyć, że w odwiecznej walce dobra ze złem, dobro ostatecznie zwycięża.
Losy bohaterów rozgrywają się w czarodziejskiej scenerii tajemniczych lasów, zaklętych krain i odległych miast. I chociaż różne są dzieje i postacie, to pragnienie szczęścia pozostaje wpólne dla wszystkich. Tylko droga do radości bywa wyboista. Ileż przeszkód pokonać trzeba, dowiedzcie się sami...
Książka zawiera szereg ilustracji, które plastycznie ilustrują opisane wydarzenia i umożliwiają pełniejsze zagłebienie się w świat stworzony przez autorkę.
Weronika Madryas-Kowalska - doktor nauk humanistycznych. Swoje pierwsze eseje publikowała w czasopiśmie społeczności akademickiej "Uniwersytet Wrocławski", a także czasopismach regionalnych: "Jaćwież" i "Świat Sobótki". Obecnie współpracuje z czasopismem polonijnym "Profile".
Prowadziła Warsztaty Literackie i Warsztaty Dziennikarskie dla dzieci i młodzieży w Zespole "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" (MDK im. Mikołaja Kopernika) we Wrocławiu. Jest członkiem jury w konkursie literackim dla uczniów szkół podstawowych "Moja wrocławska baśń" organizowanym przez niniejszy MDK. W pażdzierniku 2008 roku opublikowała swoją pierwszą powieść pt. "Portret Laury".

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Baśnie