Battler Herbata czarna cejlońska OPA Parade Red Elephant w puszce 100 g

  • Battler
  • 4796004231958
Parade Elephant, to kolejna kolekcja herbat powstała w oparciu o współpracę naszych projektantów z renomowanymi artystami. Produkty cechują się unikalnym opakowaniem, które pięknie przyozdabia postać dumnego Słonia Cejlońskiego. Herbaty dostępne w ramach tej kolekcji pochodzą z różnych odmiany...

19.95

-29%

27.99 zł

Cena za kg : 199.5zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Parade Elephant, to kolejna kolekcja herbat powstała w oparciu o współpracę naszych projektantów z renomowanymi artystami. Produkty cechują się unikalnym opakowaniem, które pięknie przyozdabia postać dumnego Słonia Cejlońskiego.

Herbaty dostępne w ramach tej kolekcji pochodzą z różnych odmiany liścia zarówno herbat zielonych jak i czarnych, dzięki czemu zaspokajają podniebienia tych, którzy oczekują zdecydowanie mocniejszego ciemnego naparu.

Herbaty te są przygotowywane z najwyżej rosnących listków, pochodzących z najmłodszych pędów krzewu herbacianego, oraz średnio rozwiniętych białych pąków. Dzięki zastosowaniu różnych domieszek herbat, w każdej filiżance wyczuwalne są subtelne różnice doceniane przez każdego konesera. Red Elephant – ta czarna herbata pochodząca z płaskowyżów południowego Cejlonu, znanego z mocnego soczystego naparu, ożywi Cię w każdej chwili.

Składniki - Battler Herbata czarna cejlońska OPA Parade Red Elephant w puszce 100 g

Herbata czarna cejlońska.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalać wodą o temperaturze 95°C, pozostawić na 3-4 minuty. Następnie zamieszać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Maltras International (Pvt) Ltd, 11/A, Old Colombo RD, Hewagama, 10640 Kaduwela, Sri Lanka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Battler Herbata czarna cejlońska OPA Parade Red Elephant w puszce 100 g

  • Producent: Battler
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4796004231958
  • EAN: 4796004231958
  • Wymiary: 15 x 10 x 10 cm