Battler Herbata czarna cejlońska z dziką różą, hibiskusem i kawałkami malin w puszce 100 g

Golden Giant to kolekcja najlepszych herbat z Cejlonu, zapakowanych w ręcznie produkowanych i zdobionych puszkach, będących efektem współpracy naszych projektantów oraz renomowanych artystów. Ciekawy kształt opakowania, połączony z jaskrawymi kolorami oraz Słoniem Cejlońskim symbolizującym siłę jak...

23.99 zł

-14%

27.99 zł

Cena za kg : 239.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Golden Giant to kolekcja najlepszych herbat z Cejlonu, zapakowanych w ręcznie produkowanych i zdobionych puszkach, będących efektem współpracy naszych projektantów oraz renomowanych artystów.

Ciekawy kształt opakowania, połączony z jaskrawymi kolorami oraz Słoniem Cejlońskim symbolizującym siłę jak i delikatność, idealnie odzwierciedla połączenie czarnej i zielonej herbaty z wyselekcjonowanymi owocami oraz przyprawami.

Dzika róża, hibiskus i malina – to czarna herbata o owocowo-słodkim smaku z domieszką lekko kwaśnego hibiskusa, której orzeźwiający, a zarazem owocowy aromat podkreślają domieszki dzikiej róży i maliny.

GOLDEN GIANT to kolekcja najlepszych herbat z Cejlonu zapakowanych w ręcznie produkowane i zdobione puszki, będące efektem współpracy projektantów oraz renomowanych artystów.

Składniki - Battler Herbata czarna cejlońska z dziką różą, hibiskusem i kawałkami malin w puszce 100 g

Czarna herbata cejlońska z dziką różą, hibiskusem i kawałkami malin.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalać wodą o temperaturze 95°C, pozostawić na 3-4 minuty. Następnie zamieszać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Maltras International (Pvt) Ltd, 11/A, Old Colombo RD, Hewagama, 10640 Kaduwela, Sri Lanka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Battler Herbata czarna cejlońska z dziką różą, hibiskusem i kawałkami malin w puszce 100 g

  • Producent: Battler
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4796004230746
  • EAN: 4796004230746
  • Wymiary: 15 x 10 x 10 cm