Batwing

LEGO Batman. Batwing 70916. Wsiądź na pokład samolotu Batwing i ruszaj patrolować niebo ponad Gotham! Pomóż Batmanowi™ i Robinowi™ rozprawić się z Harley Quinn™. Batwing z zestawu FILM LEGO® BATMAN: Batwing uniesie Cię wysoko ponad dachy Gotham City. Batwing ma otwierany kokpit z miejscem dla dwóch...

218.19 zł

-47%

409.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Batman. Batwing 70916. Wsiądź na pokład samolotu Batwing i ruszaj patrolować niebo ponad Gotham!

Pomóż Batmanowi™ i Robinowi™ rozprawić się z Harley Quinn™. Batwing z zestawu FILM LEGO® BATMAN: Batwing uniesie Cię wysoko ponad dachy Gotham City. Batwing ma otwierany kokpit z miejscem dla dwóch minifigurek: Batmana i Robina. Jest też wyposażony w obrotowe silniki, skrzydła, które można ustawić w pozycji do lotu albo lądowania, dwa sprężynowe działka i dwa miotacze dysków, a w tylnej części mieści otwieraną ładownię z samochodem. Harley Quinn ma z kolei ruchome, szybkostrzelne działko na sześć pocisków. Zestaw zawiera trzy minifigurki z uzbrojeniem i akcesoriami, w tym Batarang Batmana i młot Harley.

* W zestawie trzy minifigurki: Batman™, Robin™ i Harley Quinn™.
Batwing na otwierany kokpit z miejscem dla dwóch minifigurek i żółtą, przezroczystą szybą. Jest też wyposażony w obrotowe silniki, skrzydła, które można ustawić w pozycji do lotu albo lądowania, dwa sprężynowe działka, dwa miotacze dysków i przezroczyste elementy świateł, a w tylnej części ma otwieraną ładownię z małym samochodem (można w nim posadzić minifigurkę).
* Armata Harley ma szybkostrzelny miotacz na sześć pocisków i dwa koła.
* W zestawie jest także broń: Batarang Batmana i obrotowy młot Harley Quinn.
* Akcesoria: peleryny Batmana™ i Robina, pas na broń Batmana oraz spódniczka Harley Quinn.
* Wymiary Batwinga to ok. 15 cm wysokości, 31 cm długości i 48 cm szerokości w trybie lotu oraz ok. 9 cm wysokości, 31 cm długości i 53 cm szerokości w trybie lądowania.
* Wymiary samochodu: ok. 2,5 cm wysokości, 5 cm długości i 3 cm szerokości.
* Wymiary armaty Harley: ok. 6 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości.
 

W zestawie:

- 1053 klocki

- 3 minifigurki

- instrukcja

Szczegóły - Batwing

  • Producent: Lego
  • Seria: Seria LEGO BATMAN FILM
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 570201587041233
  • EAN: 570201587041233
  • Wymiary: 38 x 48 x 9 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt