Bavicchi Kiełkownica poziomowa GEO PLUS bez BPA

To jedna z najbardziej funkcjonalnych i praktycznych kiełkownic dostępnych na rynku. Jej konstrukcja sprawia, że nadaje się do wszystkich rodzajów kiełków.Jest duża i praktyczna, pozwala na wyhodowanie dużych ilości kiełków na raz. Jednocześnie pozostaje lekka i poręczna. Kiełkownica GEO posiada 4...

89.99 zł

-10%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

To jedna z najbardziej funkcjonalnych i praktycznych kiełkownic dostępnych na rynku. Jej konstrukcja sprawia, że nadaje się do wszystkich rodzajów kiełków.Jest duża i praktyczna, pozwala na wyhodowanie dużych ilości kiełków na raz. Jednocześnie pozostaje lekka i poręczna.

Kiełkownica GEO posiada 4 półki, z których każda ma średnicę 20 cm (trzy tacki na nasiona, najniższa - czwarta półka na spływającą wodę). Są one wykonane z tworzywa sztucznego nie zawierającego BPA, a zatem mogą być używane w konTAKcie z żywnością. Trzy górne tacki posiadają szczeliny umożliwiające skuteczne odprowadzanie wody, natomiast dolna półka stanowi zasobnik zbierający jej nadmiar. Dzięki praktycznemu systemowi odwadniania każda tacka może długo utrzymywać wilgotność materiału siewnego i jednocześnie odprowadzać nadmiar wody. Ponadto otwory w podstawie każdej tacy stwarzają przestrzeń dla rozwoju korzeni pędów. Separatory pomiędzy poziomami zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, co pozwala uniknąć problemu pleśni. Każda tacka jest podzielona na cztery sekcje, dzięki czemu można wykiełkować kilka odmian jednocześnie na tym samym poziomie. Kiełkownica GEO jest łatwa w czyszczeniu, trwała i odporna na uszkodzenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bavicchi Kiełkownica poziomowa GEO PLUS bez BPA

  • Producent: Bavicchi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8003419011874
  • EAN: 8003419011874
  • Wymiary: 21 x 20.2 x 20.2 cm