Beaba Aspirator do nosa "Minidoo"

Manualny Aspirator do nosa Minidoo zapewni Twojemu Maluchowi swobodne oddychanie. Posiada specjalny filtr opatentowany przez Beaba, dzięki któremu masz pewność, że jest w 100% higieniczny. Aspirator bez problemu można rozmontować na części pierwsze i wysterylizować. Posiada wymienne końcówki,...

44.99 zł

-27%

62.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Manualny aspirator do nosa „Minidoo” francuskiej marki Beaba. Aspirator pozwala odblokować nos dziecka i umożliwia swobodne oddychanie. Dzięki wymiennym końcówkom o różnych rozmiarach, „rośnie” wraz z dzieckiem. Cechą charakterystyczną aspiratora jest specjalny, opatentowany przez markę Beaba filtr, zabezpieczający przed zanieczyszczeniami. Możliwość rozłożenia aspiratora na części i łatwość czyszczenia sprawiają, że jest ON w 100% higieniczny. Demontowanie części jest proste i umożliwia szybką sterylizację. Aspirator jest utrzymany w popularnej niebieskiej kolorystyce, co pozwala dopasować go do innych akcesoriów marki.

Manualny aspirator do nosa działa poprzez zasysanie. Moc zasysania można dostosować w zależności od stopnia zablokowania nosa dziecka. Filtr eliminuje ryzyko zassania wydzieliny w ustach. Aspirator charakteryzuje się cichym działaniem.

W zestawie znajdują się dwie wymienne końcówki:

  • mniejsza - odpowiednia dla dzieci od 0 do 3 miesięcy,
  • większa - odpowiednia dla dzieci powyżej 3 miesięcy.

Dzięki temu aspirator może być stosowany u dzieci od 0 do 3 miesięcy życia oraz powyżej 3. miesiąca.

Producentem aspiratora do nosa „Minidoo” jest francuska marka Beaba, która powstała w 1989 roku. Eksperci tworzą rozwiązania, które pomagają rodzicom na każdym etapie rozwoju dziecka. Projektują akcesoria, które odpowiadają także na potrzeby rodziców. Produkty charakteryzują się łatwą obsługą, wygodą użytkowania, innowacyjnością i funkcjonalnością. Ponadto akcesoria marki Beaba są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beaba Aspirator do nosa "Minidoo"

  • Producent: Beaba
  • Kod producenta: 920311
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3384349203115
  • EAN: 3384349203115