Beaba Pojemniki na mleko w proszku różowe

Pojemnik do przechowywania mleka w proszku. W zależności od potrzeb można zabrać ze sobą jeden pojemniczek, skręcić ze sobą 2 lub 3. Jedna część pojemnika mieści do 9 miarek mleka modyfikowanego. Dzięki odpowiedniej nakrętce nic nie wysypie się poza butelkę. Pustą część pojemnika przykręć na dole i...

28.22 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pojemnik do przechowywania mleka w proszku.

W zależności od potrzeb można zabrać ze sobą jeden pojemniczek, skręcić ze sobą 2 lub 3. Jedna część pojemnika mieści do 9 miarek mleka modyfikowanego. Dzięki odpowiedniej nakrętce nic nie wysypie się poza butelkę. Pustą część pojemnika przykręć na dole i bądź znowu w gotowości.

Sposób czyszczenia: Należy czyścić produkt w wodzie z dodatkiem płynu, opłukać i wysuszyć.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt i jego opakowanie nie służą do zabawy. Przechowywać poza zasięgiem dziecka. Sprawdzać przed każdym użyciem. W razie oznak zniszczenia lub zużycia produkt należy wyrzucić.

Dane dystrybutora: Solution Baby Care, ul. Pułaskiego 20 F , 05-510 Konstancin-Jeziorna

Szczegóły - Beaba Pojemniki na mleko w proszku różowe

  • Producent: Beaba
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 338434911555533
  • EAN: 338434911555533

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt