Beaba Przewijak "Camele`o" Mineral

  • Beaba
  • 3384349202903
Kompaktowy przewijak francuskiej marki BEABA. Utrzymany w łagodnej niebieskiej kolorystyce. To idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, i nie tylko. Ma wielofunkcyjny system stabilizacji: dołączony komplet adapterów pozwala mocować go bezpiecznie w różnych miejscach – na stole, szafce do...

339.15 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Przewijak Camele'o Mineral marki Beaba to estetyczny i kompaktowy produkt dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Wspomaga codzienną higienę oraz umożliwia wygodne przewijanie malucha. Dzięki wyposażeniu w uchwyty mocujące i adaptery możliwe jest zamontowanie produktu w wielu miejscach, co zwiększa jego funkcjonalność. Podręczny przewijak na łóżeczku niemowlęcym, wygodny na komodzie albo stojaku, na wanience, w łazience - wszędzie tam, gdzie trzeba zmienić pieluszkę maluchowi czy wykonać inne czynności higieniczne. Seria Camele'o Mineral w delikatnie niebieskiej kolorystyce idealnie wpasuje się w wystrój pokoju dziecięcego.

Przewijak należy stabilnie zamocować w wybranym miejscu. Dziecko o wadze do 15 kilogramów trzeba przewijać i pielęgnować pod stałym nadzorem, nie pozostawiać samego z uwagi na ryzyko upadku. Materacyk, będący częścią przewijaka, można w razie potrzeby obrócić na drugą stronę. Myć wilgotną delikatną ściereczką lub gąbką z użyciem wody. W razie potrzeby użyć łagodnych detergentów nieuczulających dziecka.

Budowa przewijaka zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Podniesione boki utrudniają przekręcenie się dziecka, natomiast lekkie pochylenie konstrukcji pomaga w wygodnym przewijaniu. Beaba Przewijak Camele'o Mineral to świetna alternatywa dla klasycznych miękkich bądź twardych przewijaków ze względu na swoją uniwersalność. Ponadto ponadczasowy design i wykończenie z materiałów przyjaznych dziecku z dużą dbałością o szczegóły zapewnią trwałość i wysoką jakość produktu.

Przewijak ma wymiary 79 x 55 x 14 cm i wagę 2,7 kg, został wyprodukowany we Francji.

Wiek: 0 m+

Maksymalne obciążenie: 15 kg

Do tego produktu dobierz inny od Beaba w tej samej gamie kolorystycznej.

Marka Beaba, sięgająca tradycjami 1989 roku, specjalizuje się w dostarczaniu rodzicom wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań pomocnych w pielęgnacji i żywieniu dzieci na różnych etapach rozwoju.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beaba Przewijak "Camele`o" Mineral

  • Producent: Beaba
  • Kod producenta: 920290
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3384349202903
  • EAN: 3384349202903
  • Wymiary: 79 x 55 x 14 cm