Beaba Silikonowy pojemnik do mrożenia 6 x 90 ml neon

Silikonowy pojemnik do mrożenia jedzenia francuskiej marki BEABA. Pozwala zachować na później 6 porcji jednocześnie, po maksymalnie 90 ml każda, a następnie rozmrażać taką ilość żywności, jaka jest potrzebna dziecku, w zależności od jego wieku i apetytu. W każdym z pojemników można też zamrozić...

67.50 zł

-10%

75.00 zł

Cena za L : 750zł

Dodaj do schowka

Opis

Pojemnik na żywność Beaba 6 x 90 ml w neonowym zielonym kolorze jest świetnym rozwiązaniem dla rodziców małych dzieci. Pozwala na:

  • mrożenie,
  • podgrzewanie w kąpieli wodnej,
  • podgrzewanie w mikrofalówce,
  • bezpieczny transport zarówno gotowych posiłków, jak i półproduktów czy innego rodzaju żywności.

Dzięki niemu można w łatwy sposób przechowywać przygotowane wcześniej obiady czy zupy dla dzieci podzielone na odpowiedniej wielkości porcje. Odporność na wysokie temperatury (do 210°C) pozwala nawet na wykorzystanie dolnej części jako formy do babeczek. Dzięki sztywnej, szczelnej pokrywie sprawdzi się także w transporcie jedzenia dla dziecka, na przykład podczas dłuższego spaceru czy wycieczki. Dla starszych maluchów będzie świetny do przechowywania zdrowych przekąsek - kawałków owoców czy warzyw. Można go używać z wykorzystaniem urządzenia Babycook, jak również samodzielnie.

Produkt jest wykonany z bezpiecznych materiałów niezawierających szkodliwego BPA. Do jego produkcji wykorzystano silikon najwyższej jakości przeznaczony do kontaktu z żywnością i wysoce odporny na ścieranie. Ze względu na te cechy pojemnik zachowuje swoją elastyczność, dzięki czemu zamrożone w nim produkty można w łatwy sposób wyciągnąć. Twarda i sztywna pokrywka zabezpiecza zawartość przed wydostawaniem się na zewnątrz.

Pojemnik marki Beaba, będącej na rynku od 1989 roku, wytworzony został we Francji. Waży jedynie 149 g, a jego wymiary to 198 x 191 x 51 mm; w ofercie firmy dostępnych jest wiele innowacyjnych i estetycznych produktów dla dzieci w tej kolorystyce.

Wiek: 3 m+
Materiał: silikon BPA free

Szczegóły - Beaba Silikonowy pojemnik do mrożenia 6 x 90 ml neon

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt