Beakers Creatures. Wielkie Laboratorium Kosmitów

Beakers Creatures, Wielkie Laboratorium Kosmitów, Eksperymenty, Zestaw naukowyNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Wielka Laboratorium nie z tego świata! Rozpocznij swoją...

96.77 zł

-28%

134.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Beakers Creatures, Wielkie Laboratorium Kosmitów, Eksperymenty, Zestaw naukowy
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Wielka Laboratorium nie z tego świata! Rozpocznij swoją własną, niesamowitą przygodę z nauką wykorzystując zestaw z kolekcji Beaker Creatures od Learning Resources. Wewnątrz znajdziesz m. in. stanowisko "Slime" do robienia i przelewania "glutów", foremkę do stworków Beaker Creatures, zestaw do tworzenia buzujących kul oraz narzędzia do przeprowadzania eksperymentów.Laboratorium naukowe, w którym można przeprowadzać buzujące, spienione eksperymenty wielokrotnie zawiera:Zestaw naukowy, laboratorium do tworzenia oraz przelewania "slime"Kapsuła do robienia buzujących kulForemka do tworzenia stworkówZamykany pojemnik wraz z chwytakiem oraz strzykawkąW zestawie znajdują się 2 buzujące kule ze stworkami- Beaker Creatures!Wewnątrz kolorowa instrukcja wraz z opisem eksperymentów oraz zjawisk naukowych w języku angielskim.Karta klasyfikacji stworków - Beaker Creatures!Wymiary pudełka: 33 cm x 25,5 cm x 11,5 cmPrzeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat, pod nadzorem osoby dorosłej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beakers Creatures. Wielkie Laboratorium Kosmitów

  • Producent: Learning Resources
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623493
  • EAN: 5905116623493
  • Wymiary: 25,5x33x11,5 cm