NOWOŚĆ Beakers Creatures. Wirująca fala, Laboratorium

Beakers Creatures. Wirująca fala, Laboratorium

  • 5905116623509
  • 3 dni
Beakers Creatures, Wirująca fala, Laboratorium, Eksperymenty, Zestaw naukowyNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Wirująca fala to doskonały sposób, aby odkryć twojego nowego...

78.85 zł

-28%

109.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Beakers Creatures, Wirująca fala, Laboratorium, Eksperymenty, Zestaw naukowy
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Wirująca fala to doskonały sposób, aby odkryć twojego nowego stworka Baking Creatures. Otwórz pojemnik, umieść buzującą kulę w jego wnętrzu, dolej wody i zacznij kręcić za pomocą dźwigni. Wow! Nowy stworek wyłania się z pany!
Jak już twoje stworki znudzą się surfowaniem na wirującej fali zestaw służy również jako laboratorium naukowe, w którym można przeprowadzać buzujące, spienione eksperymenty wielokrotnie.Zestaw naukowy, laboratorium, zawiera pojemnik do tworzenia wirującej fali.W zestawie znajduje się jedna buzująca kula ze stworkiem - Beaker Creatures!Dodatkowo stworek - Beaker Creature zmieniający kolor.Wewnątrz instrukcja opisująca 5 eksperymentów w języku polskim.Karta klasyfikacji stworków - Beaker Creatures!Wymiary pudełka: 25 cm x 23 cm x 10,5 cm.Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beakers Creatures. Wirująca fala, Laboratorium

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623509
  • EAN: 5905116623509
  • Wymiary: 23x25x10,5 cm