Beauty Formulas Argan Oil Cleansing Facial Wipes oczyszczające chusteczki z olejkiem arganowym 30 szt.

Zostały zaprojektowane, aby pomóc oczyścić twarz, usuwając makijaż, nadmiar brudu i inne zanieczyszczenia. Specjalnie opracowane z olejem arganowym, który pomaga nawilżyć skórę, zapewniając uczucie odświeżenia. Nadają się do codziennego użytku.KLUCZOWE SKŁADNIKI:- olej arganowyUWAGI: Tylko do...
12,66
Cena za szt. : 0.42zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,55 zł

Opis

Zostały zaprojektowane, aby pomóc oczyścić twarz, usuwając makijaż, nadmiar brudu i inne zanieczyszczenia. Specjalnie opracowane z olejem arganowym, który pomaga nawilżyć skórę, zapewniając uczucie odświeżenia. Nadają się do codziennego użytku.


KLUCZOWE SKŁADNIKI:

- olej arganowy

UWAGI: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj poza zasięgiem dzieci.Przerwij stosowanie w przypadku podrażnienia. Nie spłukuj w toalecie. Przechowywać w chłodnym miejscu. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Unikaj kontaktu z oczami.

SPOSÓB UŻYCIA: Wyjmij chusteczkę z saszetki i dokładnie zamknij, aby chusteczki nie wyschły. Delikatnie przetrzyj twarz i szyję. Miej oczy zamknięte, uważaj, aby nie dostać produktu do oczu. Po użyciu wyrzuć chusteczkę. Używaj tylko jeden raz.

Szczegóły - Beauty Formulas Argan Oil Cleansing Facial Wipes oczyszczające chusteczki z olejkiem arganowym 30 szt.

  • Producent: Beauty Formulas
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251012294
  • EAN: 5012251012294

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt