Beauty Formulas Clear Skin Deep Cleansing Facial Wipes głęboko oczyszczające chusteczki do twarzy 30 szt.

Chusteczki do twarzy z głęboko oczyszczającą formułą, aby skutecznie usuwać nadmiar sebum, brud i makijaż jednym szybkim krokiem, pomagając odblokować pory, które mogą powodować wypryski, pozostawiając skórę orzeźwioną, świeżą i czystą. Idealne dla tłustej, podatnej na wypryski skórę. Używaj zawsze...

8.42 zł

Cena za szt. : 0.28zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki do twarzy z głęboko oczyszczającą formułą, aby skutecznie usuwać nadmiar sebum, brud i makijaż jednym szybkim krokiem, pomagając odblokować pory, które mogą powodować wypryski, pozostawiając skórę orzeźwioną, świeżą i czystą. Idealne dla tłustej, podatnej na wypryski skórę. Używaj zawsze i wszędzie. Idealne w podróży.


UWAGI: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu, przepłucz natychmiast wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie. Trzymaj z daleka od dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA: Wyjmuj chusteczkę z opakowania i upewnij się, że opakowanie zostało ponownie uszczelnione, aby chusteczki nie wyschły. Nie spłukuj w toalecie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beauty Formulas Clear Skin Deep Cleansing Facial Wipes głęboko oczyszczające chusteczki do twarzy 30 szt.

  • Producent: Beauty Formulas
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251009362
  • EAN: 5012251009362