Beauty Formulas Hemp Beauty Face Serum serum do twarzy z organicznym olejem konopnym 30 ml

Lekkie i jedwabiste serum, stworzone, aby zapewnić skuteczne nawilżenie na całej twarzy. Kombinacja aktywnych nawilżaczy skóry i organicznego oleju konopnego odżywia skórę, pozostawiając uczucie miękkości i elastyczności.BEZPIECZEŃSTWO: Z organicznym olejem konopnym. Przyjazne dla wegan.KLUCZOWE...

12.58 zł

Cena za L : 419.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Lekkie i jedwabiste serum, stworzone, aby zapewnić skuteczne nawilżenie na całej twarzy. Kombinacja aktywnych nawilżaczy skóry i organicznego oleju konopnego odżywia skórę, pozostawiając uczucie miękkości i elastyczności.


BEZPIECZEŃSTWO: 
Z organicznym olejem konopnym. Przyjazne dla wegan.

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

- organiczny olej konopny

UWAGI: Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyj czystą ciepłą wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie. Jeśli objawy będą się utrzymywać, zasięgnij porady lekarza. Nie nakładaj na pękniętą lub uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymaj poza zasięgiem dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA: Z głowicą pompki skierowaną w dół, wydozuj 2-3 pompki serum na opuszki palców i używając delikatnych, okrężnych ruchów masuj twarz i szyję aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuj codziennie, jako część Twojej rutyny pielęgnacyjnej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Beauty Formulas Hemp Beauty Face Serum serum do twarzy z organicznym olejem konopnym 30 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251013079