BESTWAY 32005 Motylki rękawki do pływania pomarańczowe 2-5 lat

  • 5903039735101
  • 48 godzin + czas dostawy
BESTWAY 32005 MOTYLKI RĘKAWKI DO PŁYWANIA POMARAŃCZOWE   Każdy może pływać! Dzieci uwielbiają bawić się w wodzie, jednak często nie do końca umieją dobrze pływać lub się boją. Pozostawienie dziecka samemu sobie jest również bardzo niebezpieczne. Jednak na takie sytuacje jest produkt, który pomoże –...
6,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,12 zł

Opis

BESTWAY 32005 MOTYLKI RĘKAWKI DO PŁYWANIA POMARAŃCZOWE

 

Każdy może pływać!

Dzieci uwielbiają bawić się w wodzie, jednak często nie do końca umieją dobrze pływać lub się boją. Pozostawienie dziecka samemu sobie jest również bardzo niebezpieczne.

Jednak na takie sytuacje jest produkt, który pomoże – rękawki do pływania!

Ciekawy kolor będzie doskonałą zachętą dla malucha, aby podjąć się nowego wyzwania – nauki pływania. I kto wie, może to właśnie pływanie stanie się pasją Twojej pociechy!

Założone rękawki na ręce będą wypychały dziecko na powierzchnię i ułatwią poruszanie się w wodzie. Nauka pływania w motylkach również będzie duża przyjemniejsza i szybsza – Twój maluch będzie mógł nauczyć się podstaw pływania w bezpiecznych warunkach. A gdy dziecko zauważy, jak dobrze mu idzie pływanie, z pewnością nabierze większej pewności siebie!

Jasny, rzucający się w oczy kolor ułatwi Ci dostrzeżenie Twojego malucha w wodzie. Ten jaskrawy kolor będzie widoczny z daleka!

Nienapompowane motylki zajmują bardzo mało miejsca i są niezwykle lekkie. Bez problemu zmieszczą się do torby plażowej, czy torby podróżnej na dalsze wakacje.

Materiały, z których wykonane są rękawki, są najwyższej jakości, tak aby produkt posłużył podczas wielu wodnych przygód i zapewnił jak najlepsze bezpieczeństwo Twojemu dziecku!

 

Wiek: 3-6 lat

Obciążenie: 19-30 kg

Wymiary:

  • Rękawki: 20 cm x 20 cm

  • Opakowanie: 25 cm x 17,5 cm x 2 cm

Produkt zapakowany w foliowe opakowanie.


Szczegóły - BESTWAY 32005 Motylki rękawki do pływania pomarańczowe 2-5 lat

  • EAN: 5903039735101
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903039735101

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>