Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Na ratunek

Co powiesz na pracę w SŁUŻBACH RATOWNICZYCH? Czekają cię akcje ratunkowe, z mnóstwem zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. A w nagrodę PUZZLE i MODEL DO ZŁOŻENIA! Bez misia nie jadę. Zadania dla małych podróżników to rozwijająca spostrzegawczość i logiczne myślenie seria dla dociekliwych...
6,18 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,43 zł

Opis

Co powiesz na pracę w SŁUŻBACH RATOWNICZYCH? Czekają cię akcje ratunkowe, z mnóstwem zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. A w nagrodę PUZZLE i MODEL DO ZŁOŻENIA!

Bez misia nie jadę. Zadania dla małych podróżników to rozwijająca spostrzegawczość i logiczne myślenie seria dla dociekliwych przedszkolaków.

Sięgnijcie również po: Morze, Zakupy, Góry, Miasto, Park dinozaurów, Wieś, Biwak.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Na ratunek". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Publikacja Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Na ratunek została udostępniona przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Na ratunek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>