Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Park dinozaurów

Co powiesz na wycieczkę do PARKU DINOZAURÓW? Czeka cię wspaniała przygoda, z mnóstwem zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. A w nagrodę PUZZLE i MODEL DO ZŁOŻENIA! Bez misia nie jadę. Zadania dla małych podróżników to rozwijająca spostrzegawczość i logiczne myślenie seria dla dociekliwych...
6,18 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,86 zł

Opis

Co powiesz na wycieczkę do PARKU DINOZAURÓW? Czeka cię wspaniała przygoda, z mnóstwem zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. A w nagrodę PUZZLE i MODEL DO ZŁOŻENIA!

Bez misia nie jadę. Zadania dla małych podróżników to rozwijająca spostrzegawczość i logiczne myślenie seria dla dociekliwych przedszkolaków.

Sięgnijcie również po: Morze, Zakupy, Góry, Miasto, Na ratunek, Wieś, Biwak.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Park dinozaurów". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać nastrój.

Czy Twoje dziecko fascynują dinozaury? "Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Park dinozaurów" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się z niej korzysta np. gdy czekamy w kolejce do dentysty.

Publikacja Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Park dinozaurów została wydana przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Bez misia nie jadę! Zadania dla małych podróżników. Park dinozaurów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>