Biała naklejka ścienna do kolorowania

  • Apli Kids
  • 8410782175377
  • 4 dni
Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności. Rolka białego papieru Apli Kids do samodzielnego kolorowania! Przyklej ją do ściany, podłogi lub stołu w kuchni. Jest wielokrotnego użytku, możesz ją odlepić i przykleić w inne miejsce. Sam papier po...

29.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Rolka białego papieru Apli Kids do samodzielnego kolorowania! Przyklej ją do ściany, podłogi lub stołu w kuchni. Jest wielokrotnego użytku, możesz ją odlepić i przykleić w inne miejsce. Sam papier po pomalowaniu nie jest wielorazowy. W końcu bez przeszkód możesz pozwolić maluchowi na rysowanie po ścianach ;) Świetny sposób na udekorowanie pokoju dziecięcego. Kolorowanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Ćwiczy zdolności motoryczne, koncentrację oraz kreatywność.

Cechy naklejki Apli Kids:

odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 3 lat można ją odklejać i naklejać w inne miejsca wymiary: 30 x 400 cm

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biała naklejka ścienna do kolorowania

  • Producent: Apli Kids
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8410782175377
  • EAN: 8410782175377