Bianca kotek interaktywny IMC

Kotek interaktywny Bianca Poznajcie kotka o imieniu Bianca, który uwielbia bawić się z dziećmi i ze swoją piłeczką!Zachowuje się jak prawdziwy kotek gdy go wołasz, odwraca głowę, łasi się podczas głaskania po plecach, bawiąc się swoją piłeczką mruczy piosenkę Nie dotykaj jej lewej łapki nie lubi...

198.62 zł

-28%

277.09 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przyjazne i energiczne zwierzaki to marzenie każdego malucha. Dzieci uwielbiają bawić się z czworonożnymi przyjaciółmi – dlaczego więc nie sprawić dziecku niespodzianki i podarować interaktywnej zabawki, która zachowuje się jak prawdziwy kotek? Maluch zyska przytulankę a przy okazji nauczy się odpowiedzialności i opiekuńczości, które są związane z troską o pluszowego zwierzaka.

Interaktywny kotek Bianca firmy IMC Toys to znakomity sposób na wprowadzenie do świata dziecięcych zabaw produktu, który stanowi wierne odwzorowanie rzeczywistości i poprzez zabawę pomoże poznać najmłodszym schematy zachowań zwierzaków. Bianca zachowuje się jak prawdziwy kotek – chętnie bawi się piłeczką, odwraca głowę gdy usłyszy swoje imię, łasi się podczas głaskania po plecach i w trakcie zabawy mruczy ulubioną melodię! Kotka reaguje na różową piłeczkę – zawsze będzie jej szukać, wydając przy tym różne odgłosy. Białe futerko i różowa obroża sprawia, że interaktywny kotek przypomina najmilszą maskotkę-przytulankę – każde dziecko z chęcią zaopiekuje się przyjaznym zwierzakiem!

W zestawie znajduje się:

  • interaktywny kotek Bianca,
  • różowa piłeczka,
  • instrukcja obsługi,
  • cztery testowe baterie.

IMC Toys to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją dziecięcych zabawek od wielu lat. Użycie najwyższej jakości materiałów, wielokrotnie przeprowadzane testy czy konsultacje ze specjalistami pochodzącymi z całego świata sprawiają, że produkty proponowane przez markę to najlepszy wybór, jakiego może dokonać rodzic. Szeroka oferta firmy skupia dynamicznie powstające marki, wśród których znajdują się Pluszaki. Komplet interaktywnych zwierzątek, wśród których można znaleźć kotkę Biancę, żółwia Martina czy pandę Yoyo to wspaniały prezent dla każdego malucha, który uwielbia zwierzęcy świat.

Poznajcie kotka o imieniu Bianca, która uwielbia bawić się z dziećmi i ze swoją piłeczką! Zachowuje się jak prawdziwy kotek - jak ją wołasz odwraca głowę, łasi się podczas głaskania po plecach, bawiąc się swoją piłeczką mruczy piosenkę... Nie dotykaj jej łapki - nie lubi tego! Połóż przed Biancą piłeczkę, a zobaczysz jak idzie do niej, aby się bawić. Chcąc zwrócić na siebie uwagę będzie się ruszać i wydawać odgłosy.

Dla dzieci w wieku: od 18 miesięcy.

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt