Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea Baby Blue S 0 m+

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowląt duńskiej firmy BIBS. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie...

17.99 zł

-18%

21.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Precyzja wykonania, atrakcyjna szata graficzna i funkcjonalność to trzy główne czynniki, na które zwracamy uwagę przy robieniu zakupów. Niezależnie od tego jakiego produktu poszukujemy, istotne jest, by spełniał ON wymagania przyszłego użytkownika. Zwłaszcza, jeśli przyszły użytkownik to dziecko lub niemowlak. Produkty stworzone dla dzieci to jedna z najbardziej wymagających branż, liczy się w niej bowiem nie tylko funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i wysoka jakość wykorzystanych materiałów.

Smoczek uspokajający z kauczuku Hevea w kolorze Baby Blue to absolutny hit wśród młodych rodziców. Smoczek zaprojektowano z myślą o dzieciach od urodzenia, a więc w jednym z najmniejszych rozmiarów, mianowicie S. Na czym polega wyjątkowość produktów marki Bibs? Przede wszystkim na wykorzystaniu organicznych, bezpiecznych dla maluchów materiałów takich jak naturalny kauczuk hevea. Dodatkowo smoczek został stworzony według zasad duńskiego designu bazującego na funkcjonalności. Elastyczny smoczek i odpowiednio wyprofilowana zakładka gwarantuje komfort maluszka.

Smoczek uspokajający Baby Blue marki Bibs:

  • Produkt wykonany z organicznego kauczuku hevea, który jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów dla dzieci,
  • Rozmiar smoczka dostosowany jest do indywidualnych potrzeb dziecka związanych z wiekiem,
  • Produkt występuje w różnych kolorach,
  • Smoczki Bibs powstają na drodze konsultacji z neonatologami.

Zawartość opakowania i sposób użycia:
W opakowaniu znajduje się jeden smoczek uspokajający Bibs wykonany z organicznego kauczuku. Produkt przed użyciem należy wyparzyć, a przed każdym kolejnym zastosowaniem postępować zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na etykiecie opakowania.

Wysoka jakość, funkcjonalność i atrakcyjne ceny, tak w wielkim skrócie można scharakteryzować markę Bibs, która specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań dla najmłodszych konsumentów. Flagowe produkty marki, mianowicie smoczki, podbiły branżowy rynek w niezwykle krótkim czasie. Fenomen tych produktów polega przede wszystkim na wykorzystaniu organicznych materiałów przy ich produkcji, te zapewniają bezpieczeństwo delikatnej skórze dziecka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bibs Smoczek Uspokajający Kauczuk Hevea Baby Blue S 0 m+

  • Producent: Bibs
  • Kod producenta: 100231
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713795010042
  • EAN: 5713795010042