Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Blush S 0 m+

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowląt duńskiej firmy BIBS. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny...

17.99 zł

-18%

21.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wybór odpowiedniego smoczka to jedno z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych zadań, przed jakimi stoją młodzi rodzice. Mnogość dostępnych na rynku modeli powoduje prawdziwy chaos i trudność w dokonaniu wyboru. Podpowiadamy więc, które czynniki są istotne przy wyborze smoczka i na co należy zwracać szczególną uwagę. Prezentujemy smoczek uspokajający prosto z Danii!

Smoczek uspokajający Hevea Blush marki Bibs to połączenie prostoty i elegancji w klasycznym wydaniu. Smoczek w rozmiarze S przystosowany jest do potrzeb niemowlaków od pierwszych dni życia. Produkt wykonano z organicznego kauczuku, materiał ten zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i nie stanowi żadnego zagrożenia dla maluchów. Smoczek został dodatkowo wyposażony w interaktywną końcówkę uspokajającą, która dzięki swojej miękkości i elastyczności z powodzeniem zastępuje pierś matki. Dla dziecka różnica jest niemal niezauważalna. Przed pierwszym użyciem zaleca się dokładnie umyć produkt i wyparzyć go we wrzątku. Przed każdym kolejnym użyciem smoczek należy umyć w wodzie z mydłem.

Na czym polega wyjątkowość smoczka uspokajającego marki Bibs?
* Wykonany z organicznego kauczuku, który jest materiałem nietoksycznym i nie powoduje alergii,
* Smoczek jest odpowiedni dla niemowlaków już od pierwszych dni życia,
* Elastyczna i miękka końcówka zapewnia naturalny proces ssania,
* Specjalnie wyprofilowana osłonka zapobiega jakimkolwiek reakcjom skóry - osłonka nie dotyka bowiem ust i brody dziecka, jest także wyposażona w otwory ułatwiające oddychanie.

Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W jednym pojedynczym zestawie znajduje się jeden smoczek uspokajający w rozmiarze S, proponowany przez firmę Bibs. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, przed pierwszym użyciem zapoznać się z informacjami znajdującymi się na etykiecie opakowania.

Bibs to duńska marka specjalizująca się w produkcji produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Firma jest znana przede wszystkim z wysokiej jakości smoczków, łączących w sobie charakterystyczny design i cenioną funkcjonalność. To produkty powstałe z organicznych, nieszkodliwych dla najmłodszych surowców. Tym samym, marka zapobiega wielu reakcjom skórnym i pokazuje, że design ma olbrzymie znaczenie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnego rodzaju smoczki dla dzieci w wielu wariantach kolorystycznych. Zapraszamy do zakupów!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Blush S 0 m+

  • Producent: Bibs
  • Kod producenta: 100244
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713795010127
  • EAN: 5713795010127