Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Green Hunter M 6 m+

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowląt duńskiej firmy BIBS. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie...

15.33 zł

-30%

21.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek to jeden z tematów, który wzbudza największe emocje u młodych mam. Budowa smoczka, jego wpływ na samopoczucie oraz rozwój dziecka i wiele innych czynników - wybór odpowiedniego smoczka dla malucha wcale nie jest taki prosty, jak większości osób mogłoby się wydawać. Przedstawiamy jednego z liderów branży dziecięcej - firmę Bibs, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości smoczków.

Smoczek uspokajający Hunter to kolejna propozycja marki Bibs. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia (maksymalnie do dwunastego) i jest dostępny w rozmiarze M. Końcówkę smoczka wykonano z wysokiej jakości duńskiego kauczuku naturalnego - organiczny surowiec sprawia, że smoczek jest w pełni bezpieczny dla maluszków. Smoczki marki Bibs to gwarancja elastyczności uspokajającej końcówki, która zapewni Twoim dzieciom uczucie komfortu.

Dlaczego warto wybrać smoczek marki Bibs:
* Smoczki dostosowane do wieku i wymagań maluszka,
* Do produkcji końcówki wykorzystano organiczny kauczuk - jeden z najbezpieczniejszych dla małych dzieci materiałów, który pozyskuje się z drzew Hevea,
* Osłonka została wyprofilowana tak, by nie powodować u dziecka żadnych reakcji skórnych.

Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W opakowaniu znajduje się jeden smoczek uspokajający z organicznego kauczuku marki Bibs. W celu przygotowania smoczka do pierwszego użycia zalecamy zapoznanie się z informacjami znajdującymi się na etykiecie opakowania.

Design ma znaczenie - doskonale wie o tym duńska marka Bibs, która specjalizuje się w produkcji smoczków dostosowanych do wieku i potrzeb małych dzieci. Utrzymane w klasycznym stylu retro smoczki to propozycja dla najbardziej wymagających. Ciekawy design to jedynie początek "smaczków", jakie przygotowała dla młodych rodziców marka. Wszystkie smoczki wykonane zostały z materiału, który powoduje najmniej uczuleń, mianowicie organicznego kauczuku. Kształty smoczków zostały także dopasowane do kształtu buzi dziecka, tak by zapewnić najmłodszym maksymalny komfort. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami marki!

Sposób przygotowania i przechowywania

 • Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt, a następnie zalać wrzątkiem na 5 min, a następnie wyciągnąć i pozostawić do wystudzenia.
 • Przed każdym użyciem należy umyć smoczek w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia.
 • Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce.
 • Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce.
 • Smoczek należy wymieniać co 30 [intensywne użytkowanie] do 60 dni [okazjonalne użytkowanie] ze względów bezpieczeństwa i higieny.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

 • Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
 • Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
 • Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
 • Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.
 • Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Green Hunter M 6 m+

 • Producent: Bibs
 • Kod producenta: 200218
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5713795020324
 • EAN: 5713795020324