Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Green Hunter M 6 m+

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowląt duńskiej firmy BIBS. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny...

21.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek to jeden z tematów, który wzbudza największe emocje u młodych mam. Budowa smoczka, jego wpływ na samopoczucie oraz rozwój dziecka i wiele innych czynników - wybór odpowiedniego smoczka dla malucha wcale nie jest taki prosty, jak większości osób mogłoby się wydawać. Przedstawiamy jednego z liderów branży dziecięcej - firmę Bibs, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości smoczków.

Smoczek uspokajający Hunter to kolejna propozycja marki Bibs. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia (maksymalnie do dwunastego) i jest dostępny w rozmiarze M. Końcówkę smoczka wykonano z wysokiej jakości duńskiego kauczuku naturalnego - organiczny surowiec sprawia, że smoczek jest w pełni bezpieczny dla maluszków. Smoczki marki Bibs to gwarancja elastyczności uspokajającej końcówki, która zapewni Twoim dzieciom uczucie komfortu.

Dlaczego warto wybrać smoczek marki Bibs:
* Smoczki dostosowane do wieku i wymagań maluszka,
* Do produkcji końcówki wykorzystano organiczny kauczuk - jeden z najbezpieczniejszych dla małych dzieci materiałów, który pozyskuje się z drzew Hevea,
* Osłonka została wyprofilowana tak, by nie powodować u dziecka żadnych reakcji skórnych.

Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W opakowaniu znajduje się jeden smoczek uspokajający z organicznego kauczuku marki Bibs. W celu przygotowania smoczka do pierwszego użycia zalecamy zapoznanie się z informacjami znajdującymi się na etykiecie opakowania.

Design ma znaczenie - doskonale wie o tym duńska marka Bibs, która specjalizuje się w produkcji smoczków dostosowanych do wieku i potrzeb małych dzieci. Utrzymane w klasycznym stylu retro smoczki to propozycja dla najbardziej wymagających. Ciekawy design to jedynie początek "smaczków", jakie przygotowała dla młodych rodziców marka. Wszystkie smoczki wykonane zostały z materiału, który powoduje najmniej uczuleń, mianowicie organicznego kauczuku. Kształty smoczków zostały także dopasowane do kształtu buzi dziecka, tak by zapewnić najmłodszym maksymalny komfort. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami marki!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Green Hunter M 6 m+

  • Producent: Bibs
  • Kod producenta: 200218
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5713795020324
  • EAN: 5713795020324