Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Heather M 6 m+

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla niemowląt duńskiej firmy BIBS. Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie...

17.99 zł

-18%

21.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kompletowanie dziecięcej wyprawki to jedno z poważniejszych finansowych wyzwań, które stoi przed młodymi rodzicami. Często pojawia się dylemat. Zdecydować się na kupno większej ilości rzeczy kosztem ich jakości, czy może zainwestować w lepszy jakościowo, ale droższy sprzęt. My zdecydowanie polecamy tę drugą opcję. Nie od dziś przecież wiadomo, że przemyślane decyzje to inwestycja na kilka lat. Przedstawiamy zatem jedną z najbardziej lubianych i cenionych przez rodziców markę – duńskie Bibs.

Wieloetapowa współpraca z neonatologami – tak właśnie rozpoczyna się każdy etap pracy nad smoczkami produkowanymi przez markę Bibs. To propozycja dla rodziców, ale przede wszystkim dla najmłodszych. Smoczek uspokajający Hevea Heather przeznaczony jest dla dzieci od szóstego miesiąca życia. Produkt jest jednym z najbezpieczniejszych wyborów dostępnych na rynku, wykonany z organicznych materiałów, nie zawiera PVC, BPA ani szkodliwych ftalanów. Do jego produkcji wykorzystano specjalny organiczny kauczuk, który ze względu na swoje naturalne pochodzenie nie powoduje u maluchów alergii.

Dlaczego warto wybrać smoczek marki Bibs?

 • odpowiedni dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia,
 • gwarancja duńskiego designu, w którym pierwsze miejsce zajmuje funkcjonalność,
 • produkt powstały dzięki współpracy z neonatologami,
 • wykonany z organicznego kauczuku, który powoduje u dzieci najmniejszą ilość alergii,
 • wyposażony w specjalnie wyprofilowaną osłonkę,
 • gwarancja dobrej wentylacji przy ssaniu smoczka.

Zawartość opakowania i sposób przechowywania:

W jednym pojedynczym zestawie znajduje się jeden smoczek uspokajający w rozmiarze M, proponowany przez firmę Bibs. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, a przed pierwszym użyciem zapoznać się z informacjami znajdującymi się na etykiecie opakowania.

Duński design jest znany na całym świecie przede wszystkim z wyjątkowej funkcjonalności. Dostosowanie produktu do potrzeb jego użytkowników jest kluczowym etapem pracy nad każdym projektem. Dzieje się tak nawet w branży produktów stworzonych z myślą o najmniejszych dzieciach.

Bibs to duńska marka, która jest znana z produkcji smoczków stworzonych dla najmłodszych. Jeśli zatem poszukujesz idealnego smoczka dla swojego malucha, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem marki dostępnym w naszym sklepie internetowym.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bibs Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea Heather M 6 m+

 • Producent: Bibs
 • Kod producenta: 200248
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5713795020423
 • EAN: 5713795020423