Binek i pulpet w świątyni majów

  • 9788364347849
  • 3 dni
Pomysłowa książka-gra dla spostrzegawczych ? do odkrywania, wertowania i wyszukiwania szczegółów. Gdzie ten Pulpet? Co za niesforny pies! Jak zwykle ucieka i wbiega w jakieś dziury. A Binek jak zwykle musi za nim gonić! Nawet tu, w prawdziwej dżungli na drugim końcu świata! Dołącz do Binka i...

27.88 zł

-18%

34.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pomysłowa książka-gra dla spostrzegawczych ? do odkrywania, wertowania i wyszukiwania szczegółów.
Gdzie ten Pulpet? Co za niesforny pies! Jak zwykle ucieka i wbiega w jakieś dziury. A Binek jak zwykle musi za nim gonić! Nawet tu, w prawdziwej dżungli na drugim końcu świata!
Dołącz do Binka i Pulpeta i spróbuj przedostać się z nimi przez korytarze tajemniczej świątyni. Czy potrafisz doprowadzić ich aż do wyjścia? Śledź bohaterów i podróżuj po książce tam i z powrotem, by dotrzymać im kroku. Uważaj, by się nie zgubić!
Książka obrazkowa pomysłowo wykorzystująca architekturę książki. Przemierzając wraz z bohaterami labirynt korytarzy zapomnianej świątyni, dzieci szukają właściwej drogi przez kolejne strony książki. Nim trafią do wyjścia, będą musiały kilkakrotnie przemierzyć ją w tę i z powrotem, a po drodze wypatrzeć ukryte szczegóły i rozwiązać zaszyfrowane zagadki.
Dzięki kartonowym stronom książka świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży ? w samochodzie, na plaży, a może nawet w dżungli!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Binek i pulpet w świątyni majów