Bing. Wodne kolorowanie 2

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Bingiem i innymi bohaterami znanej kreskówki, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy...
8,02 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Bingiem i innymi bohaterami znanej kreskówki, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami.

Malowanie czystą wodą pomoże maluchom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby, kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory. Ten rodzaj aktywności pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

Książeczka "Bing. Wodne kolorowanie 2" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Bing. Wodne kolorowanie 2" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 lat, warto wręczać im stworzone z myślą o nich książeczki do kolorowania.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

"Bing. Wodne kolorowanie 2" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.