Bing. Wodne kolorowanie

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebujesz tylko czystej wody i pędzla – gdy zwilżysz zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Czy zgadniesz jakie? Baw się kolorami razem z ulubionymi bohaterami najpopularniejszych bajek!
8,02 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,03 zł

Opis

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebujesz tylko czystej wody i pędzla – gdy zwilżysz zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Czy zgadniesz jakie? Baw się kolorami razem z ulubionymi bohaterami najpopularniejszych bajek!

Historyjka "Bing. Wodne kolorowanie" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Bing. Wodne kolorowanie" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów też inne książki z cyklu "Bing".

Jest to dość krótka książka - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Bing. Wodne kolorowanie" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.