BingoSpa Koncentrat cynamonowo-kofeinowy z kwasem hialuronowym 250 g

Koncentrat w postaci żelu ma przyjemny zapach cynamonowy. Jest przeznaczony do wykonywania zabiegów body wrapping. Olejki zawarte w preparacie redukują tkankę tłuszczową. Dodatkowym składnikiem jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy dzięki zdolności łączenia włókien kolagenowych i wiązania...
33,46 * 54,37 zł
Cena za kg : 133.84zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,20 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Koncentrat w postaci żelu ma przyjemny zapach cynamonowy. Jest przeznaczony do wykonywania zabiegów body wrapping. Olejki zawarte w preparacie redukują tkankę tłuszczową. Dodatkowym składnikiem jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy dzięki zdolności łączenia włókien kolagenowych i wiązania cząsteczek wody jest doskonałym środkiem pomagającym utrzymać skórę w dobrej kondycji: nawilża, odżywia i wygładza naskórek. Kwas hialuronowy charakteryzuje się też dużą zdolnością do wiązania cząsteczek wody, przez co odgrywa istotną w nawilżaniu skóry.

Szczegóły - BingoSpa Koncentrat cynamonowo-kofeinowy z kwasem hialuronowym 250 g

  • Producent: BingoSpa
  • Kod producenta: 682
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901842006821
  • EAN: 5901842006821
  • Wymiary: 8 x 7.2 x 7.2 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed aplikacją koncentratu założyć rękawiczki jednorazowe. Wykonać próbę uczuleniową: niewielką ilość koncentratu w masować w skórę na przedramieniu, pozostawić do następnego dnia. Lekkie zaczerwienie jest objawem normalnym, ale jeśli nie zniknie po 24h, koncentratu nie stosować. Gorąca kąpiel, opalanie wzmagają działanie koncentratu-zabiegi przeprowadzać co najmniej godzinę po kąpieli lub opalaniu.

Co najmniej godzinę po wieczornej kąpieli nałożyć na skórę cienką warstwę koncentratu w miejscach odkładania się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, biodra: owinąć ciało folią; czas trwania zabiegu 15-45 min.

Śledząc reakcje skóry można zwiększać ilości aplikowanego preparatu oraz czas trwania zabiegu. Rekomendowana częstotliwość stosowania koncentratu – co 3 dni. Jeśli wskutek zastosowania nadmiernej ilości koncentratu pojawi się uczucie silnego pieczenia, natychmiast przerwać zabieg, zmyć koncentrat zimną wodą i zastosować zimne okłady. Po zabiegu należy dokładnie umyć dłonie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przeciwwskazania: unikać kontaktu z oczami, skórą twarzy i szyi, błonami śluzowymi.

Koncentratu nie powinny stosować:

  • dzieci i kobiety w ciąży,
  • osoby uczulone na którykolwiek ze składników (składniki, na które szczególnie należy zwrócić uwagę to: olejek z goździkowca korzennego, olejek cynamonowy, aromat paprykowy),
  • osoby ze skórą wrażliwą, naczyniową i ścieńczałą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland