Bio Bum Home Odświeżacz powietrza z biofermentem postbiotycznym 500 ml

Odświeżacz BIOBUM HOME o zapachu lawendy neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zamiast je jedynie maskować. Dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty wiąże trujące formaldehydy unoszące się w powietrzu, szczególnie w miejscach gdzie są nowe meble, świeżo położone podłogi itp. Dzięki biofermentowi...

23.00 zł

Cena za L : 46zł

Dodaj do schowka

Opis

Odświeżacz BIOBUM HOME o zapachu lawendy neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zamiast je jedynie maskować. Dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty wiąże trujące formaldehydy unoszące się w powietrzu, szczególnie w miejscach gdzie są nowe meble, świeżo położone podłogi itp. Dzięki biofermentowi postbiotycznemu działa odświeżająco na tekstylia domowe. Ogranicza w nich rozwój roztoczy. Tworzy odczuwalnie przyjemniejszą atmosferę w pomieszczeniu.

Prawdziwie odświeżaj pomieszczenie zamiast maskować nieprzyjemne zapachy innymi zapachami!

Bioferment postbiotyczny - to płynna zawiesina zawierająca cenne substancje wytworzone przez bakterie probiotyczne oraz drożdże, m.in.: kwas mlekowy, kwas octowy oraz związki antybakteryjne (bakterioocyny) zapobiegające rozwojowi bakterii patogennych w naszym otoczeniu i hamujące rozwój roztoczy.

Substancje z biofermentu, które zostają w twoim domu stworzą swoistą warstwę ochronną sprzyjającą bardziej zharmonizowanemu i zdrowemu środowisku, zapewniającą lepszą jakość wdychanego powietrza. Co ważne, bioferment to również ochrona dla twojej skóry. Substancje które zawiera wpływają ochronnie i równoważąco na środowisko naskórka.

Zielona herbata – pomaga zredukować nieprzyjemne zapachy, wpływa na zmniejszenie stężenia toksycznych substancji pochodzących z farb i mebli w pomieszczeniach (formaldehydów). Po wprowadzeniu się do nowego mieszkania często można odczuwać nudności i ból gardła na skutek związków chemicznych zawartych w kleju i farbach. Jedną z głównych przyczyn są formaldehydy. Naukowcy z Tokio Metropolitan Consumer Center odkryli, że herbata pochłania formaldehydy za sprawą zawartych w niej garbników. Zauważono, że stężenie formaldehydów w powietrzu maleje o 60-90%. Katechiny zawarte w zielonej herbacie natomiast efektywnie zabijają bakterie patogenne. Stwierdzono również, że zielona herbata ma właściwości antyalergiczne.

Składniki - Bio Bum Home Odświeżacz powietrza z biofermentem postbiotycznym 500 ml

Bioferment postbiotyczny z wyciągiem z soi, ekstrakt z zielonej herbaty, etanol, glikol pentylenowy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem przekręcić końcówkę spryskiwacza do pozycji ON. Aby osiągnąć długotrwałe efekty odświeżenia, zalecamy pryskać bezpośrednio tekstylia domowe: firanki, zasłony, tapicerkę meblową, poduszki, poszewki. Po użyciu przekręcić końcówkę spryskiwacza do pozycji OFF. Optymalne warunki przechowywania i transportu: 5-25C. Poniżej 5C może wystąpić niejednorodność konsystencji. Przy wystąpieniu niejednorodności, w razie potrzeby po ogrzaniu delikatnie wstrząsnąć. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymującego się działania drażniącego na oczy, zgłosić się do lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Bum Home Odświeżacz powietrza z biofermentem postbiotycznym 500 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903890409050