Bio-D Nappy fresh Dodatek do prania pieluch 500 g

Dodatek do prania pieluch. Nie powoduje "zatłuszczenia" włókien pieluszek, gdyż nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek pranych w ekologicznych środkach. Bio D Nappy Fresh to dodatek do prania pieluch. Przy stosowaniu...

15.45 zł

-23%

20.00 zł

Cena za kg : 30.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Nappy Fresh to dodatek do prania w formie proszku o działaniu antybakteryjnym. Nie zawiera substancji petrochemicznych, dodatków zapachowych, mydła, olejów pochodzenia roślinnego. Jego stosowanie przynosi zamierzony efekt już przy praniu w temperaturze 40°C.

Zastosowanie Nappy Fresh
Dodatek Nappy Fresh jest przeznaczony do prania pieluch wielorazowych i wkładów do nich w celu usunięcia pozostałości bakterii. Dzięki temu, że nie zawiera substancji zatłuszczających, może być stosowany bez ryzyka, że pieluchy stracą na chłonności i będą przeciekać. Doskonale sprawdzi się także przy praniu podpasek wielorazowych. Można go także używać do prania zwykłych ubrań.

Jak stosować Nappy Fresh?
Nadaje się zarówno do prania w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego. W celu odkażenia mocno zabrudzonych pieluszek można stosować namaczanie z dodatkiem Nappy Fresh. Namaczanie powinno trwać minimum dwie godziny, a najlepiej całą noc. Nappy Fresh nie jest proszkiem do prania, dlatego zawsze należy dodatkowo użyć wybranego środka piorącego.

Ilość dodatku, jaką należy zastosować:
- do prania w pralce automatycznej należy dodać 1 łyżkę na cykl prania,
- do prania ręcznego i namaczania - 1 łyżka na 5 l wody.

Przed praniem czy namaczaniem pieluszki należy ją wstępnie oczyścić lub przepłukać. Do namaczania powinno się każdorazowo przygotowywać nowy roztwór.

Dodatkowe informacje o Nappy Fresh:
- jest wyprodukowany bez użycia produktów odzwierzęcych, dlatego jest odpowiedni dla wegan,
- jest bezpieczny dla osób z wrażliwą skórą,
- nie jest testowany na zwierzętach,
- opakowanie nadaje się do recyklingu.

Bio-D to brytyjski producent środków czystości i kosmetyków dbający o bezpieczeństwo użytkowania i środowisko naturalne. Skład środków czystości jest tak skomponowany, by wyeliminować substancje szkodliwe dla zdrowia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio-D Nappy fresh Dodatek do prania pieluch 500 g

  • Producent: Bio-D
  • Kod producenta: BIO04104
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5034938100476
  • EAN: 5034938100476