Bio Gardena Nawóz do owoców, warzyw, roślin ozdobnych eco 8 kg

SKŁADNIKI Azot Całkowity (N) ? 6% (Azot organiczny (N) ? 6%) Pięciotlenek Fosforu Całkowity (P2O5) 5% Tlenek Potasu rozpuszczalny w wodzie (K2O) 13% Tlenek Magnezu całkowity (MgO) 2% Trójtlenek Siarki rozpuszczalny w wodzie (SO3) 10% Węgiel organiczny (C) ? 18%, Materia Organiczna 43% Wyprodukowano...

69.99

-31%

100.99 zł

Cena za kg : 8.75zł

Dodaj do schowka

Opis

SKŁADNIKI
Azot Całkowity (N) ? 6% (Azot organiczny (N) ? 6%)
Pięciotlenek Fosforu Całkowity (P2O5) 5%
Tlenek Potasu rozpuszczalny w wodzie (K2O) 13%
Tlenek Magnezu całkowity (MgO) 2%
Trójtlenek Siarki rozpuszczalny w wodzie (SO3) 10%
Węgiel organiczny (C) ? 18%,
Materia Organiczna 43%
Wyprodukowano wyłącznie z surowców dozwolonych do upraw ekologicznych według
Załącznika I Rozporządzenia Komisji (WE) nr 889/2008

OPIS
Nawóz BiOgardena Owoce Warzywa Rośliny Ozdobne to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający w formie peletu. Nawóz odżywia rośliny i użyźnia glebę, działając zgodnie z naturą. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza roślinom składników odżywczych w zależności od intensywności wegetacji - im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby roślin i tym więcej nawozu się uwalnia. Materia organiczna zawarta w nawozie użyźnia glebę, zapewniając dobre środowisko pożytecznym mikroorganizmom glebowym. Nawóz jest bezpieczny nawet przy przesadzaniu roślin, nie pali korzeni, jak nawozy mineralne (chemiczne), stymuluje naturalny rozwój korzenia, dzięki czemu rośliny są odporniejsze na suszę i stabilniejsze w gruncie. Zrównoważone odżywianie azotem sprawia, że rośliny nie "pędzą", tylko rozwijają się w swoim naturalnym rytmie, owoce są dorodne, kwiaty pięknie wybarwione. Rośliny dzięki nawożeniu azotem organicznym są odporniejsze na ataki szkodników i przymrozki. BiOgardena Owoce Warzywa Rośliny Ozdobne to optymalny wybór dla osób świadomie dbających o ogród.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Nie należy spożywać.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Gardena Nawóz do owoców, warzyw, roślin ozdobnych eco 8 kg

  • Producent: Bio Gardena
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874480106
  • EAN: 5906874480106
  • Wymiary: 40 x 32 x 10 cm

Inni Klienci kupili również