NOWOŚĆ Bio Medical Pharma Licur Max - płynna micelarna kurkumina 30 kaps.

Bio Medical Pharma Licur Max - płynna micelarna kurkumina 30 kaps.

Kurkumina micelarna o rekordowo wysokiej przyswajalności Licur MAX dzięki zawansowanym rozwiązaniom technologicznym jest jednym z najbardziej nowoczesnych suplementów diety dostępnych na polskim rynku. Sekret Licur MAX polega na wykorzystaniu kurkuminy micelarnej NovaSOL® o rekordowej...

54.99 zł

-16%

65.69 zł

Cena za kaps. : 1.83zł

Dodaj do schowka

Opis

Kurkumina micelarna o rekordowo wysokiej przyswajalności

Licur MAX dzięki zawansowanym rozwiązaniom technologicznym jest jednym z najbardziej nowoczesnych suplementów diety dostępnych na polskim rynku.

Sekret Licur MAX polega na wykorzystaniu kurkuminy micelarnej NovaSOL® o rekordowej przyswajalności przez organizm. Została ona opracowana w taki sposób, że wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje się w osoczu krwi przez 24 godziny.

Co wyróżnia Licur MAX?

  • wykorzystanie najbardziej nowoczesnej kurkuminy micelarnej NovaSOL® o najlepszej na rynku biodostępności,
  • opatentowana formuła kapsułek Licaps, które zostały opracowane według innowacyjnych rozwiązań, aby maksymalnie przyspieszyć proces wchłaniania substancji aktywnych do organizmu i zapewnić jak najszybsze ich działanie,
  • opatentowane opakowanie, które zapewnia 100% szczelności i bezpieczeństwa kapsułek.

Licur MAX zawiera płynną, micelarną kurkuminę NovaSOL®, która bardzo dobrze wchłania się już w ciągu kilku minut po zażyciu produktu.

Kurkumina jest składnikiem popularnej przyprawy – kurkumy. Jej niezwykłe właściwości są znane od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie, gdzie życiodajna przyprawa jest powszechnie stosowana i bardzo popularna.

Hindusi wierzą, ze chociaż kurkumina nie jest lekiem, to ma naturalną moc, jako jeden z najmocniejszych przeciwutleniaczy.

Kurkumina zawarta w Licur MAX ma najwyższą z możliwych biodostępność. Została opracowana w taki sposób, że substancja wchłania się 185 razy lepiej niż standaryzowany ekstrakt z kurkumy i utrzymuje się w osoczu krwi przez 24 godziny.

Składniki - Bio Medical Pharma Licur Max - płynna micelarna kurkumina 30 kaps.

Substancje aktywne: NovaSOL® Curcumin solubilizat micelarny ekstraktu z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa L.) w monooleinianie polioksyetylenosorbitolu zawierający min 6% kurkuminoidów oraz substancje pomocnicze: tabletka: hydroksypropylometyloceluloza, oraz przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy.

Wartości odżywcze

Ilość składników aktywnych w przeliczeniu na porcję (np. 1 tabletka):

  • Solubilizat micelarny ekstraktu z kłącza ostryzu długiego (Curcuma longa L) – 720 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie.

Suche i chłodne miejsce, 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ważne! Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

BIO MEDICAL PHARMA Sp. z o.o., Aleja T. Kościuszki 59/61 / 110B, 90-514 Łódź

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Medical Pharma Licur Max - płynna micelarna kurkumina 30 kaps.

  • Producent: Bio Medical Pharma
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905669622226
  • EAN: 5905669622226
  • Wymiary: 11.6 x 6.5 x 6.5 cm