BioLife Figi suszone 1 kg Bio

Figi suszone to doskonały dodatek do ciast, deserów, różnego rodzaju kompotów i przetworów. Doskonale pasują też do porannej owsianki. Biały nalot na figach to wytrącający się cukier, który świadczy o tym, że produkt ma odpowiednią wilgotność i jest najwyższej jakości. Figi suszone BIO są znane i...

40.99 zł

-13%

46.90 zł

Cena za kg : 40.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Figi suszone stanowią doskonałą przekąskę w ciągu dnia. Zawierają wysoką zawartość składników odżywczych i witamin - magnezu, fosforu, potasu, witaminy A i C. Posiadają także kwas foliowy. Figi to egzotyczne owoce, które mogą poszczycić się szeroką gamą zastosowań. Ich wykorzystanie jest prawie nieograniczone.

Z powodzeniem możemy używać ich do: tworzenia sosów, domowego musli i wypieków. Suszone figi doskonale nadają się do tworzenia przetworów lub jako egzotyczny dodatek do bardziej tradycyjnych dżemów czy soków.

Figi mogą zawierać na powierzchni niewielki, biały nalot, który powstaje w wyniku wysokiej zawartości cukru. To oznaka, że produkt mimo ususzenia, nadal pozostał słodki i soczysty. Zawierają również dużo błonnika, wzmacniają organizm i pomagają przywrócić prawidłową perystaltykę jelit.

Opakowanie zawiera 1 kg suszonych śliwek, pochodzących z ekologicznych i kontrolowanych upraw rolniczych. Produkt należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu oraz chronić go przed działaniem wilgoci.

Figi suszone BioLife są wyselekcjonowanym produktem najwyższej jakości, dzięki czemu każdy owoc jest idealnie dojrzały, słodki i miękki. Korzystanie z ich dobrodziejstw to dobry sposób na zdrowe odżywianie i zbilansowanie naszej diety.
 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - BioLife Figi suszone 1 kg Bio