BioLife M±ka Żytnia chlebowa typ 720 Zestaw 6 x 1 kg Bio

Zestaw m±k żytnich chlebowych Bio. Zawarto¶ć zestawu: 6 x 1 kg. „Podlaskie M±ki Ekologiczne” pochodz± z Zielonych płuc Polski. Zarówno uprawa zbóż, przemiał oraz konfekcjonowanie odbywaj± się w okolicach Bielska Podlaskiego, 30 km od Puszczy Białowieskiej. Dzięki temu nasi Klienci mog± być pewni,...
32,94 * 40,56 zł
6.76*5.49 zł/ za szt. w zest.
Cena za szt. : 5.49zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,58 zł

Opis

BioLife M±ka Żytnia chlebowa typ 720 Zestaw 6 x 1 kg Bio to ekologiczny produkt, który przypadnie do gustu wszystkim osobom preferuj±cym zdrow± i pełnowarto¶ciow± żywno¶ć. Za spraw± delikatnego, wyważonego smaku m±ka ta jest doskonałym zamiennikiem powszechnie stosowanej m±ki pszennej. Dodatkowo odznacza się wieloma wła¶ciwo¶ciami przemawiaj±cymi za jej zakupem.

M±ka żytnia chlebowa typ 720 cechuje się wysok± zawarto¶ci± błonnika. Jest ona również Ľródłem cennych substancji, takich jak witaminy B1, B2, B3, B6 oraz witamina E.

Do wyj±tkowych minerałów znajduj±cych się w jej składzie można zaliczyć fosfor, miedĽ, żelazo, wapń, cynk i magnez. Dodatkowo m±ka żytnia zawiera duże ilo¶ci alkaloidów i karotenu. Dzięki bogatemu i korzystnemu dla zdrowia składowi, wielu konsumentów decyduje się na wykorzystywanie m±ki chlebowej w swoich przepisach.

Z pomoc± m±ki żytniej można przyrz±dzić pełnowarto¶ciowe wypieki, które swoim smakiem zachwyc± domowników oraz go¶ci. M±ka żytnia razowa chlebowa typ 720 sprawdzi się ¶wietnie podczas wykonywania różnego rodzaju ciast, makaronów, ciasteczek oraz chlebów na zakwasie. To idealny produkt dla wszystkich osób uwielbiaj±cych własne wyroby piekarnicze.

M±ka żytnia od marki BioLife pozyskiwana jest z wyselekcjonowanych upraw z okolic Bielska Podlaskiego. Dzięki temu konsumenci mog± skosztować najwyższej jako¶ci produktu pozyskanego przez podlaskich młynarzy.

Firma BioLife specjalizuje się w produkcji sprawdzonej żywno¶ci ekologicznej pozbawionej, konserwantów, barwników oraz sztucznych aromatów. Celem marki jest rozpowszechnianie racjonalnego i zdrowego odżywiania, przyczyniaj±c się tym samym do zwiększania ¶wiadomo¶ci w¶ród konsumentów. To odpowiedzialna oraz profesjonalna firma, która uzyskała certyfikaty ekologiczne ¶wiadcz±ce o najwyższej jako¶ci jej produktów.

Szczegóły - BioLife M±ka Żytnia chlebowa typ 720 Zestaw 6 x 1 kg Bio

Produkty w zestawie (6)

Składniki - BioLife M±ka Żytnia chlebowa typ 720 Zestaw 6 x 1 kg Bio

m±ka żytnia chlebowa, ekologiczna 100%

Warto¶ci odżywcze

  • warto¶ć energetyczna 1451 kj/343 kcal
  • tłuszcz 1,7 g
  • w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
  • węglowodany 71,4 g
  • w tym cukry 0,7 g
  • białko 6,8 g
  • sól 0,03 g

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat: PL-EKO-07

Informacja alergenna

produkt zawiera gluten. Może zawierać sezam, soję oraz orzechy.

Dane producenta/dystrybutora

BioLife sp. z o.o. Miodowa 17, 17-100 Bielsk Podlaski

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Przez pandemię nauczyłam się sama piec chleb i wyszło mi to na dobre. Przestałam kupować białe bochenki i bułki. Postawiłam na pieczywo ciemne, które jest bardziej odżywcze. Od długiego czasu używam tej m±ki żytniej, idealnie nadaje się do pieczenia chleba i za każdym razem się udaje. Chleb jest bardzo dobry, pachn±cy, chrupi±cy i szybko znika ;). Zawsze kupuję spory zapas m±ki, bo nie wyobrażam sobie używać innej. 

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również