Biomed Szczoteczka do zębów z jonami Silver Medium

Szczoteczka do zębów BIOMED z włóknami wzmocnionymi jonami srebra średniej miękkości. Włókna z powłoką antybakteryjną, delikatnie usuwają płytkę nazębną i zapobiegają namnażaniu się bakterii. Wyjątkowa, wyrafinowana forma włókna umożliwia czyszczenie wszystkich trudno dostępnych miejsc, w tym...
15,32

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,36 zł

Opis

Szczoteczka do zębów BIOMED z włóknami wzmocnionymi jonami srebra średniej miękkości. Włókna z powłoką antybakteryjną, delikatnie usuwają płytkę nazębną i zapobiegają namnażaniu się bakterii. Wyjątkowa, wyrafinowana forma włókna umożliwia czyszczenie wszystkich trudno dostępnych miejsc, w tym przestrzeni międzyzębowych, wgłębień i pęknięć zębów oraz obszarów wzdłuż linii dziąseł, gdzie najczęściej zaczyna się próchnica. Nie uszkadza dziąseł. Specjalnie ukształtowana końcówka zapewnia łatwy i szybki dostęp do żujących zębów w celu skutecznego oczyszczenia.

Składniki - Biomed Szczoteczka do zębów z jonami Silver Medium

Handle – polypropylene, thermoplastic elastomer; bristle – polybutylene terephthalate.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecana żywotność szczoteczki do zębów wynosi 2-3 miesiące. Przed użyciem opłucz nową szczoteczkę w ciepłej wodzie z mydłem. Trzymaj szczoteczkę w pozycji pionowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biomed Szczoteczka do zębów z jonami Silver Medium

  • Producent: Biomed
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7640168930509
  • EAN: 7640168930509
  • Wymiary: 4.65 x 24 x 1.6 cm

Inni Klienci kupili również