Biomika Bambusowa szczoteczka do zębów czarna - wegańska, z aktywnym węglem

Naturalna Biodegradowalna Bambusowa Szczoteczka do zębów dla Dzieci i Dorosłych z czarnym włosiem, to lepsza alternatywa dla zwykłej szczoteczki do zębów. Rączka szczoteczki została wykonana z bambusa, czyli surowca który jest w pełni biodegradowalny. Włosie szczoteczki zostało wykonane z bambusa...

9.78 zł

Dodaj do schowka

Opis

W pełni biodegradowalna bambusowa szczoteczka do zębów została stworzona z myślą o stuprocentowej satysfakcji. Delikatne czarne włosie z bambusa węglowego sprawi, że Twoje zęby na dobre zapomną o dotychczas używanej szczoteczce.
 
Estetyczne wykonanie w połączeniu z esencją tego, co najlepsze w bambusie skutecznie zadba o Twój uśmiech, pieszcząc dziąsła i usuwając płytkę nazębną - bez rysowania szkliwa. 
 
Po zakończonym szczotkowaniu upewnij się, że bambusowa rączka szczoteczki nie moczy się w wodzie, lecz znajduje w bezpiecznym i suchym miejscu. Pamiętaj również, że szczoteczki przechodzą na zasłużoną emeryturę o wiele szybciej, niż inne produkty, dlatego kiedy zobaczysz, że jest już zmęczona - zazwyczaj po dwóch, trzech miesiącach - daj jej odpocząć, a w jej miejsce przygarnij nową, z większą krzepą.
 
Biodegradowalna bambusowa szczoteczka do zębów czarna - sposób użycia:
 
W celu użycia szczoteczki zmocz jej włosie, nałóż odrobinę pasty i wyszczotkuj zęby zwracając uwagę, aby nie robić tego zbyt mocno. Po skończeniu wypłucz dokładnie włosie pod ciepłą wodą, a następnie odłóż szczoteczkę w miejsce suche i przewiewne.
 
Zmieniaj szczotkę co 2-3 miesiące.  
 
Sposób użycia: Zmoczyć włosie szczoteczki, nałożyć na nie odrobinę pasty, a następnie wyszczotkować zęby. Po użyciu należy dokładnie wypłukać włosie pod ciepłą wodą.Sposób przechowywania:Ważne, żeby przechowywać szczoteczkę w suchym, przewiewnym miejscu. Należy unikać pozostawiania szczoteczki w kubku. 
 
Skład: Rączka wykonana z bambusa, włosie z bambusa węglowego.

Składniki - Biomika Bambusowa szczoteczka do zębów czarna - wegańska, z aktywnym węglem

Rączka wykonana z bambusa, włosie z bambusa węglowego. 100% Biodegradowalna.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zmoczyć włosie szczoteczki, nałożyć na nie odrobinę pasty, a następnie wyszczotkować zęby. Po użyciu należy dokładnie wypłukać włosie pod ciepłą wodą.Sposób przechowywania:Ważne, żeby przechowywać szczoteczkę w suchym, przewiewnym miejscu. Należy unikać pozostawiania szczoteczki w kubku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie pozwól, aby twoja szczotka zasiadała w płynie. Bambus jest porowaty i ostatecznie będzie wchłaniał wodę i rozszerzał się. Osusz szczotkę po każdym użyciu i postaw ją w wentylowanej filiżance (lub czymś podobnym). Twoja szczoteczka będzie dłużej działać. Nie szczotkuj zębów za mocno. Nie ma potrzeby karania dziąseł i szkliwa, każdy dentysta powie ci to samo. Miękkie włosie usunie z twoich zębów płytkę nazębną i przebarwienia, masując dziąsła, nie podrażniając dziąseł i nie powodując zsunięcia się włosia, odcinając żywotność szczoteczki. 

Zmieniaj szczotkę co 2-3 miesiące. 

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A. Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biomika Bambusowa szczoteczka do zębów czarna - wegańska, z aktywnym węglem

  • Producent: Biomika
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874556887
  • EAN: 5906874556887