Biomika Bambusowa szczoteczka do zębów dla dzieci

  • Biomika
  • 5906874556870
 Naturalna Bambusowa Szczoteczka do zębów dla Dzieci Bambusowa Szczoteczka do zębów dla dzieci, w której rączka została stworzona z bambusa, który jest w 100% biodegradowalny. Szczecina szczoteczki została wykonana z nylonu, bez BPA wolnego od Bisfenolu A. Włosie posiada miękką...

10.90 zł

-18%

13.22 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bambusowa szczoteczka do zębów dla dzieci marki Biomika jest wysokiej jakości produktem, stworzonym z myślą o dzieciach i naturze. Idealnie sprawdza się podczas szczotkowania zębów maluchów, jednocześnie zapewniając kształtowanie postaw ekologicznych już od najmłodszych lat. Rączka szczoteczki wykonana z naturalnego bambusa, który jest w pełni biodegradowalny, nie tylko wygląda wyjątkowo, ale także pomaga chronić środowisko.

Szczoteczka Biomika o miękkim włosiu z nylonu pozbawionym szkodliwego BPA pozwala na naukę prawidłowego szczotkowania zębów, zachęcając do używania swoim oryginalnym, prostym i naturalnym wyglądem. Jest to produkt wegański. Świetnie prezentuje się we wnętrzu łazienki, komponując się zwłaszcza z pozostałymi produktami tej marki.

Sposób użycia: Używanie szczoteczki Biomika nie różni się niczym od tradycyjnych szczoteczek. Należy nałożyć odpowiednią ilość pasty na włosie i szczotkować zęby przez minimum dwie minuty. Szczoteczka pozwala na dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych bez podrażnienia dziąseł, jednocześnie nie uszkadzając szkliwa. Po umyciu zębów należy zadbać o higienę szczoteczki — dokładnie ją opłukać w ciepłej wodzie i odłożyć w suche miejsce. Nie należy pozostawiać jej w kubku z wodą.

Produkt jest świetną alternatywą dla klasycznych, plastikowych szczoteczek do zębów, które mogą powodować zanieczyszczenie środowiska.

Opakowanie zawiera jedną sztukę bambusowej szczoteczki z końcówką i włosiem w kolorze niebieskim.

Biomika posiada w ofercie szereg innych, innowacyjnych biodegradowalnych szczoteczek do mycia zębów.

Włosie szczoteczki jest wolne od Bisfenolu A. 100% Biodegradowalna.

Bisfenol A (BPA) to związek organiczny stosowany do produkcji poliwęglanów i żywic epoksydowych, naśladuje działanie naturalnych hormonów płciowych "estrogenów" i może mieć wpływ na ryzyko związane z wystąpieniem takich schorzeń jak nowotwory, otyłość, wady wrodzone, obniżona płodność u mężczyzn, przedwczesne dojrzewanie, nadpobudliwość psychoruchowa, cukrzyca czy obniżona odporność.

Kolor włosia: Niebieski

Skład: Rączka wykonana z bambusa, nylonowe włosie bez BPA.

  • Producent: Biomika
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874556870
  • EAN: 5906874556870