BIOnaturo Ocet jabłkowy 5% niefiltrowany 700 ml Bio

Ocet jabłkowy ma żółto-brązową barwę i jest lekko mętny. Wyróżnia się charakterystycznym kwaśnym, octowym smakiem i zapachem jabłek. Proponowany przez nas 5%-owy ocet jabłkowy firmy BIOnaturo, o pojemności 700ml, powstał przy użyciu jabłek pochodzących z ekologicznych upraw.

13.09

Cena za L : 18.7zł

Dodaj do schowka

Opis

Pierwsze informacje o wykorzystaniu octu jabłkowego sięgają starożytności. Niewątpliwie musi posiadać niezastąpione właściwości, skoro nadal chętnie po niego sięgamy. Proponowany przez nas 5%-owy ocet jabłkowy firmy BIOnaturo to wyrób w 100% naturalny.
 
Czym jest i jak powstaje ocet jabłkowy?
 
Ocet jabłkowy ma żółto-brązową barwę i jest lekko mętny. Wyróżnia się charakterystycznym kwaśnym, octowym smakiem i zapachem jabłek. Proponowany przez nas 5%-owy ocet jabłkowy firmy BIOnaturo, o pojemności 700ml, powstał przy użyciu jabłek pochodzących z ekologicznych upraw. Podczas produkcji rozdrobnione owoce łączy się z drożdżami, które zamieniają cukier pochodzący z jabłek na alkohol. Później w procesie fermentacji alkohol przybiera postać głównego składnika octu jabłkowego, czyli kwasu octowego. Wyodrębniają się także niewielkie ilości kwasu mlekowego i kwasu cytrynowego.
 
Ocet jabłkowy a jego zastosowanie
 
Ocet jabłkowy ma wiele zastosowań, znakomicie sprawdzi się przy niektórych problemach zdrowotnych, jak również przyda się w pielęgnacji ciała. Jest dobrze znanym składnikiem i dodatkiem do wielu dań. Możesz wykorzystać go do: 
  • zakwaszania zup
  • domowych marynat do ryb i mięs
  • kiszonek
  • sosów sałatkowych typu vinaigrette

Składniki - BIOnaturo Ocet jabłkowy 5% niefiltrowany 700 ml Bio

Ocet z jabłek ekologicznych 5%, składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w zacienionym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce.

Dane producenta/dystrybutora

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Recenzje

Ocena 

Bardzo dobry jakościowo ocet, w całkiem dobrej cenie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - BIOnaturo Ocet jabłkowy 5% niefiltrowany 700 ml Bio

Inni Klienci kupili również