Bionic Anion Wkładki higieniczne

Bionic Anion - anionowa seria produktów higienicznych o bio-magnetycznym działaniu oraz jonami srebra Osiem podstawowych zalet: Sprzyja poprawie krążenia układu płciowego u kobiet. Wspiera układ immunologiczny w ochronie przed zakażeniami wirusowymi, bakteryjnymi, chorobotwórczymi, grzybicznymi....

19.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko zdrową i ekologiczną żywność. Ponieważ kibicujemy ogólnie pojętemu zdrowemu stylowi życia, było dla nas naturalne, że w naszym asortymencie muszą znaleźć się również środki czyszczące czy artykuły higieniczne. Na tej stronie proponujemy wkładki higieniczne Bionic Anion.

Wiele kobiet jest zmuszonych używać wkładek higienicznych niemal codziennie. Z tego powodu narządy intymne mają ciągły kontakt z różnego rodzaju chemicznymi detergentami, wybielaczami i innymi sztucznymi dodatkami. Właśnie dlatego warto stawiać na naturalne produkty do higieny intymnej, które są bezpieczne dla kobiecego ciała i nie zawierają w swoim składzie niepotrzebnych dodatków. Takie właśnie są wkładki higieniczne Bionic Anion, zawierające jony srebra, a także ujemnie naładowane aniony, takie jak turmalin i german.

Zalety produktu:

  • wkładki higieniczne Bionic Anion w niczym nie ustępują tradycyjnym, dostępnym w każdej drogerii produktom tego typu pod względem funkcjonalności;
  • dobrze absorbują wilgoć i chronią bieliznę przed zabrudzeniem;
  • blokują również wydzielanie nieprzyjemnego zapachu;
  • pozwalają skórze oddychać.

Dzięki wkładkom Bionic Anion kobiety mają poczucie komfortu i świeżości w każdej sytuacji i o każdej godzinie. Zachęcamy do zakupów - w opakowaniu znajduje się 30 indywidualnie zapakowanych wkładek, które możesz wszędzie ze sobą zabrać.

Składniki: pasek zielonej włókniny, włóknina, skrzydełka PE.

Sposób przechowywania: Suche miejsce, temperatura pokojowa.

Zawartość opakowania: 30 sztuk (każda oddzielnie pakowana).

Producent: Guangxi Shuya Health Care Products Co., Ltd., No.6 Zhichun Road,Haidian District,Beijing,China

Szczegóły - Bionic Anion Wkładki higieniczne

  • Producent: Bionic Anion
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ORGANIC77
  • EAN: 6934385900089

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt